شناسهٔ خبر: 67616332 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

بزرگترین خبر نقل و انتقالات

فوری، رسمی: مهدی ترابی به تراکتور پیوست

باشگاه تراکتور سرانجام از انتقال مهدی ترابی خبر داد و اعلام کرد که این ستاره فصل آینده در جمع سرخپوشان تبریزی حضور خواهد داشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، مهدی ترابی ستاره ممتاز پرسپولیس در فصول گذشته بوده که عملکرد بی بدیل و درخشانی را از خود ارائه کرده و از سوی هواداران این تیم به عنوان مهره قهرمانی هم معرفی مشده است. او در شرایطی که خود را در محاصره شایعات نقل و انتقالاتی پیرامون جدایی از پرسپولیس می‌بیند، تصمیم خود را گرفت و به تراکتور منتقل شد.

ترابی در این مدت 179 بازی برای پرسپولیس انجام داد و روی 90 گل این تیم تاثیر داشت و همچنین 5 جام قهرمانی لیگ برتر را با پرسپولیس به دست آورد تا در قامت یکی از موثرترین بازیکنان تیم سرخپوش پایتخت، به جمع پرافتخارترین بازیکنان لیگ برتر ایران ملحق شود.

نکته جالب در مورد ترابی اینکه او از لیگ هجدهم در هیچ تیم ایرانی بازی نکرده بود و حالا تراکتور توانسته در اوج آمادگی این بازیکن را از تیم قهرمان لیگ برتر بگیرد و به تبریز ببرد. بزرگی کار محمدرضا زنوزی زمانی عیان می‌شود که بدانید در تمام این سال‌ها هیچ باشگاهی نتوانسته بود ترابی را از پرسپولیس جدا کند.

2052543 باشگاه تراکتور از مدت‌ها قبل توافق با مهدی ترابی را قطعی کرده بود اما مدیران این باشگاه باتوجه به سیاست محمدرضا زنوزی، تا زمان انتخاب مالک باشگاه منتظر ماندند.

مهدی ترابی حالا در حالی به ستاره شماره یک تیم تراکتور تبدیل خواهد شد که جایگاهش در تیم ملی را هم ثابت کرده و در تمام لیست‌های امیر قلعه‌نویی حضور دارد تا قرمزهای تبریزی یک ملی پوش باتجربه را جذب کرده باشند.

این در حالی است که پرسپولیس تمام تلاش خود را کرد تا قرارداد مهدی ترابی را تمدید کند اما این محمدرضا زنوزی و سعید مظفری‌زاده بودند که در نهایت امضای آخر را از او گرفتند و ترابی را تراکتوری کردند.

2052544 مهدی ترابی که در تیم ملی و پرسپولیس با شجاع خلیل‌زاده همبازی بود، حالا در تراکتور نیز با این بازیکن به میدان خواهد رفت.

ترابی یک بار پیش از دوران محمدرضا زنوزی تا آستانه انتقال به تراکتور پیش رفت اما آن زمان پرسپولیس مدیران سایپا را مجاب کرد که رضایتنامه او را به مقصد این تیم صادر کنند ولی این بار او در قامت بازیکنی آزاد به تراکتور پیوست.

مهدی ترابی اولین و احتمالا مهمترین خرید تیم فوتبال تراکتور در نقل و انتقالات تابستانی محسوب می‌شود اما آنها خریدهای دیگری هم خواهند داشت.

2052542 باشگاه تراکتور برای معارفه مهدی ترابی به این پوستر بسنده کرده که شاید زیبایی بصری چندانی نداشته باشد و احتمالا هواداران این تیم انتظار  بیشتری برای معارفه بزرگترین خرید تابستانی داشتند.

نظر شما