شناسهٔ خبر: 67365718 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

جردن، بهترین ورزشکار تاریخ است

مسی: آرزو دارم یک عکس با جردن بگیرم!

لیونل مسی دوست داشت در دوران درخشش مایکل جردن زندگی می‌کرد و فرصت تماشای بازی‌هایش از نزدیک را داشت. او آرزو می‌کند جردن را بیشتر بشناسد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، در دنیای ورزش چیزهای کمی هستند که لئو مسی آرزوی رسیدن به آن را داشته باشد اما او واقعا از اینکه نتوانسته در دوران درخشش مایکل جردن زندگی کند، ناراحت است.

اسطوره بسکتبال دنیا و برنده 6 NBA با شیکاگو بولز که مسی دوست داشت در دوره درخشش او زندگی کند.

2047564

مسی در مصاحبه اخیر خود گفت دوست دارد با جردن عکس بگیرد و او را بیشتر بشناسد. فوق ستاره در مورد دلیل این آرزو گفت: «از نظر ورزشی، به نظر من جردن می‌تواند بزرگ‌ترین ورزشکار تاریخ باشد. بعد از دیدن سریال مستند "آخرین رقص"، در مورد او شناختم بیشتر شد و باید بگویم تحت تاثیر قرار گرفتم. تماشای آن سریال من را بسیار به او نزدیک‌تر کرد و می‌خواهم بیشتر در مورد آنچه جردن بود، بدانم و افسوس که نتوانستم آن دوران را زندگی کنم. دوست داشتم بازی‌های او را از نزدیک ببینم.»

مسی ادامه داد: «من چیز زیادی در مورد بسکتبال نمی‌دانم و طرفدار این ورزش هم نیستم، اما فکر می‌کنم جردن در همه ورزش‌ها چهره‌ای متفاوت بود، نه فقط در بسکتبال. من او را بسیار تحسین می‌کنم. خیلی‌ها از من عکس و امضا می‌گیرند، چه ایرادی دارد من هم یک عکس با جردن بگیرم؟ به نظرم خیلی خوب خواهد شد.»

نظر شما