شناسهٔ خبر: 67361508 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

شهادت بیش از ۳۶ فلسطینی در ۱۲ ساعت/۱۵ نفر از خاندان هنیه هستند

تهران- ایرنا- منابع خبری از شهادت بیش از ۳۶ فلسطینی در جریان بمباران مناطق مختلف نوار غزه طی ۱۲ ساعت گذشته توسط رژیم صهیونیستی خبر دادند.

صاحب‌خبر -

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا به نقل از المیادین، رژیم صهیونیستی در چند جنایت وحشیانه ۲ منزل و یک پناهگاه آوارگان در مناطق مختلف غزه را بمباران کرد.

در این حملات بیش از ۳۶ فلسطینی که اکثر آن‌ها زن و کودک هستند، به شهادت رسیدند.

منابع خبری گزارش دادند که در جریان بمباران یک منزل در اردوگاه الشاطی در غرب شهر غزه ۱۵ نفر از خاندان اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از جمله خواهر وی به شهادت رسیدند.

از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون ده‌ها نفر از فرزندان، نوه‌ها و اعضا و بستگان اسماعیل هنیه در این حملات شهید شده‌اند.

اشغالگران همچنین یک مدرسه در مرکز شهر غزه را که به عنوان پناهگاه برای آوارگان از آن استفاده می‌شد، بمباران کردند که در نتیجه آن ۱۲ نفر که بیشتر زن و کودک هستند، به شهادت رسیدند.

ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز به گروهی از شهروندان فلسطینی در نزدیک چهارراه بالمیرا در غرب شهر غزه حمله کرد که بر اساس آمار اولیه، در این حمله چهار نفر شهید و شماری زخمی شدند.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

نظر شما