شناسهٔ خبر: 67361443 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

حوادث ترافیکی در خراسان رضوی ۱۵ مصدوم برجای گذاشت

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: سه حادثه تصادف و واژگونی خودرو سواری که دیروز به طور جداگانه در مشهد، فریمان و جاده اسلام قلعه به رباط سفید در استان خراسان رضوی رخ داد منجر به مصدومیت ۱۵ نفر شد.

صاحب‌خبر -

محمد علیشاهی مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حادثه نخست تصادف و واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تیبا در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر دیروز در جاده اسلام قلعه به رباط سفید، یک کیلومتر مانده به رباط سفید، رخ داد که این حادثه پنج مصدوم در پی داشت.

او افزود: برای امدادرسانی به مصدومان سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵، اورژانس هوایی و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند و تمامی مصدومان به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: حادثه دیگر تصادف ۲ دستگاه موتور سیکلت در ساعت حدود ۱۹ و ۲۱ دقیقه دیشب در جاده فریمان به سفید سنگ رخ داد که این حادثه ۶ مصدوم بر جای گذاشت.

علیشاهی بیان کرد: برای امدادرسانی به مصدومان، ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و تمامی مصدومان به بیمارستان فریمان منتقل شدند.

او تصریح کرد: حادثه دیگر، تصادف ۲ دستگاه موتور سیکلت در حوالی ساعت ۲۱ دیشب در خیابان چهارراه دانش مشهد، رخ داد که این حادثه چهار مصدوم در پی داشت.

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: برای امدادرسانی به مصدومان، سه دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد که تمامی مصدومان به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.

نظر شما