شناسهٔ خبر: 67358466 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آفتاب | لینک خبر

در مناظره های پخش شده از تلویزیون، آمار و ارقام ناصحیح گفته می شود

روحانی خطاب به اصولگرایان: چرا دولت سیزدهم را نادیده می‌گیرید؟ چرا FATF را نگذاشتید اجرا شود؟

روزنامه آرمان

رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم گفت: در مناظره های پخش شده از تلویزیون، آمار و ارقام ناصحیح گفته می شود و دولت سیزدهم را کلا نادیده می گیرند، آن را فراموش کرده و کنار می گذارند.

صاحب‌خبر -
آفتاب‌‌نیوز :

برخی داوطلبان چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری، در سه مناظره انتخاباتی توهین‌ها و اتهاماتی علیه حسن روحانی و دولت‌های یازدهم و دوازدهم بیان کردند که دفتر وی طی سه نامه به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری خواستار تخصیص وقت برای پاسخ به آن‌ها شد که تاکنون پاسخی به این نامه‌ها داده نشده است.

با وجود محفوظ بودن حق پاسخ در صداوسیما در همان برنامه و مدت مشابه (که تا ظهر فردا امکان‌پذیر است) روحانی به برخی شبهات، ادعا‌های آماری و اتهامات برخی از نامزد‌ها پاسخ داده که در ساعات آینده به تدریج منتشر می‌شود.

وی در بخشی از سخنانش گفت: در این مناظره‌ها آمار و ارقام ناصحیح گفته می‌شود و دولت سیزدهم را کلا نادیده می‌گیرند، آن را فراموش کرده و کنار می‌گذارند.

روحانی افزود: حتی در خصوص صادرات نفتی هم در مناظرات دروغ می‌گویند. ۳۰۰ میلیارد دلار به کشور ضربه زدند و هیچ و پوچ شد، برای اینکه به دولت دوازدهم ضربه بزنند.

رئیس دولت‌های یازدهم و دوازدهم تصریح کرد: آقایانی که امروز کاندیدا هستند یک نفرشان به هر حال رئیس جمهور می‌شود، اگر رئیس جمهور شد، آن موقع چه می‌خواهد بگوید؟ مشکلات دولت سیزدهم را چگونه به مردم بیان می‌کند؟ چرا به بانک‌ها ظلم کردند؟ چرا به مردم ظلم کردند؟ چرا به تجارت خارجی ظلم کردند، چرا FATF را نگذاشتید اجرا شود؟

توبه کنید از ملت عذرخواهی کنید.

نظر شما