شناسهٔ خبر: 67358428 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اعتماد آنلاین | لینک خبر

مشکل ما این است که گدایی غرب را می کنیم

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دنیا قدرت دچار پراکندگی شده و جهان در حال تغییر است و با مدل های سوخته نمی توان جایابی درستی داشت.

صاحب‌خبر -
مناظره | زاکانی: مشکل ما این است که گدایی غرب را می کنیم
کد خبر: 664614
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۴ ۲۱:۴۰:۳۷

زاکانی در بخش دوم مذاکره گفت: صحبت‌هایی را می کنند که ما هم مجبور هستیم صحبت‌هایی را بکنیم که بعدا باعث خجالت‌زدگی آن‌ها می‌شود بعدا از ما گلایه نکنید این صحبت‌ها به دلیل بی‌برنامگی است. آقای روحانی قرار شد عزت را به پاسپورت ما برگرداند اما ۶۴ نفر از دانشجویان ما را از نروژ برگرداند. بانوان ما را در استانبول زدند و به کودک ایرانی در آمریکا دسبتند زدند و نماینده ایران را راه ندادند و بنزین هواپیمای ظریف هم داده نشد مشکل ما این است که گدایی غرب را می کنیم، تا در داخل کشور مشکل را حل کنیم.

وی ادامه داد: مشاور عزیز آقای پزشکیان در ۲۶ شهرویور سال ۹۳ گفت ما روندی را شروع کرده ایم که هدف از آن تغییر فضای سیاست خارجی است اگر با وجود تلاش‌های ما بی‌نتیجه بماند مردم ۱۶ ماه بعد در انتخابات پارلمانی پاسخ می‌دهند. مردم با انتخاب رییس‌جمهور متفاوت پاسخ دادند و من را هم بازنشسته کردند.

زاکانی تاکید کرد: نمی‌شود از غرب گدایی کرد و التماس کرد. مشکل ما جریان تحریف است تا جریان تحریف حل نشود جریان تحریم هم خنثی نخواهد شد.

 

نظر شما