شناسهٔ خبر: 67358379 - سرویس فیلم
نسخه قابل چاپ منبع: انتخاب | لینک خبر

ببینید / افشاگری پورمحمدی: احمدی نژاد دو بار داشت مشکل کرسنت را حل و می خواست آن را اجرا کند، اما جلیلی جلوی آن را گرفت

مصطفی پورمحمدی در چهارمین مناظره گفت: برخی باید تحمل داشته باشند و عصبانی نشوند و اتهام هم بیخود نزنند. این روز‌ها می‌گذرد... عجیب است قراردادی ۸۱ بسته شده و ما‌ها ۸۷ رفتیم سازمان بازرسی ۲ گزارش آمده برای ما و ما آن گزارش را منظم کردیم و فرستادیم؛ الان می‌شود از سازمان بازرسی پرسید. وی افزود: آن آقایان که ۲ بار احمدی نژاد خواست مشکل را حل کند هم فساد به دادگاه برود و هم این قرداد(کرسنت) اجرا شود و این خسارت عظیم در ۱۸ سال گذشته به کشور وارد نشود؛ چرا جلویش را گرفتید؟ پاسخ بدهید. با شعار و اتهام زدن مشکل حل نمی‌شود.

صاحب‌خبر -
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مصطفی پورمحمدی در چهارمین مناظره گفت: برخی باید تحمل داشته باشند و عصبانی نشوند و اتهام هم بیخود نزنند. این روز‌ها می‌گذرد... عجیب است قراردادی ۸۱ بسته شده و ما‌ها ۸۷ رفتیم سازمان بازرسی ۲ گزارش آمده برای ما و ما آن گزارش را منظم کردیم و فرستادیم؛ الان  می‌شود از سازمان بازرسی پرسید. وی افزود: آن آقایان که ۲ بار احمدی نژاد خواست مشکل را  حل کند هم فساد به دادگاه برود و هم این قرداد(کرسنت) اجرا شود و این خسارت عظیم در ۱۸ سال گذشته به کشور وارد نشود؛ چرا جلویش را گرفتید؟ پاسخ بدهید. با شعار و اتهام زدن مشکل حل نمی‌شود.

<div id="video-display-embed-code_1712859" ><script type="text/JavaScript" src="https://www.entekhab.ir/fa/news/play/embed/795145/1712859?width=400&height=300"></script></div>
لینک کوتاه کپی لینک

نظر شما