شناسهٔ خبر: 67237359 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: جوان | لینک خبر

چراغ سبز نتفلیکس  به ساخت فیلم  «پیکی بلایندرز» 

روزنامه جوان

صاحب‌خبر -

جوان آنلاین: از زمان پایان فصل ششم و نهایی سریال محبوب «پیکی بلایندرز» طرفداران این اثر مشتاق تأیید اخباری بودند که پیش از این در خصوص ساخت یک فیلم سینمایی از این مجموعه تلوزیونی شنیده می‌شد؛ حالا نتفلیکس در توییتی با اعلام اینکه «تامی‌شلبی» باز‌می‌گردد از همکاری با سازندگان این مجموعه تلویزیونی خبر داد. 
 نتفلیکس با به اشتراک‌گذاشتن تصویری از یک پیش‌نویس از «پیکی بلایندرز» از قول مورفی در اکانت ایکس (توییتر سابق) نوشت: «ظاهراً هنوز کار تامی شلبی با من تمام نشده است.» با توجه به پایان‌بندی سریال هنوز هم می‌توان داستان‌هایی برای ادامه آن در نظر گرفت و ساخت یک فیلم به جای فصل هفتم ایده جالب و هوشمندانه‌ای به نظر می‌آید. این درحالی است که در پایان این مجموعه تلوزیونی انتخاب «شلبی» برای گرفتن انتقام از دشمنان یا زندگی در دنیایی که آن‌ها او را در آن مرده می‌پندارند برای بیننده در ابهامی جذاب باقی می‌ماند و پیش‌بینی می‌شود فیلم به این دوراهی پاسخ قطعی دهد.
 نایت، خالق سریال انگلیسی «پیکی بلایندرز»، پیش از این اعلام کرده بود که «مورفی قطعاً بازمی‌گردد.» اگرچه، مشارکت این بازیگر برنده جایزه اسکار در فیلم به دلیل اهمیت کاراکترش برای داستان تقریباً محتمل بود، اما تأیید بازگشت مورفی تا مارس ٢٠٢۴ اعلام نشده بود. اما حالا تأیید حضور او با وجود پیشرفت اندک در ساخت این اثر، طرفداران سریال را خوشنود ساخته است. پیش از این مورفی در مصاحبه‌های مختلف، با ستایش از «پیکی بلایندرز»، از تمایل به همکاری با این پروژه در شرایط مناسب سخن به میان آورده بود. این مجموعه تلوزیونی که محبوبیت روزافزونی طی سال‌های اخیر به دست آورده است؛ داستان یک گروه جنایت‌کار ساکن بیرمنگام است و ماجرای خانواده شلبی و سازمان جنایتکاری آن‌ها را روایت می‌کند. سال گذشته اعلام شده بود که نتفلیکس در نظر دارد دو اسپین‌آف از سریال «پیکی بلایندرز» بسازد که یکی از آن‌ها دنباله‌ای بر مجموعه اصلی است که در بوستون قرن بیستم، اتفاق می‌افتد و سریال دیگر روی شخصیت پالی‌گری (با بازی مک‌کوری که در آوریل ٢٠٢١ در سن ٥٢ سالگی بر اثر سرطان از دنیا رفت) تمرکز دارد.

نظر شما