شناسهٔ خبر: 67237279 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه ۱۹دی | لینک خبر

۱۵ تیر آخرین مهلت دریافت پایان‌کار مسکن مهر منطقه پردیسان

19 دی آنلاین: شرکت‌های تعاونی مسکن مهر در منطقه پردیسان که تا کنون پایان کار ساختمان را دریافت نکرده اند تا ۱۵ تیر فرصت دارند برای حل این مشکل اقدام نمایند.

صاحب‌خبر -
بنا بر مهلت تعیین شده از سوی استاندار قم، اشخاص و یا شرکت‌های تعاونی مسکن مهر در منطقه پردیسان که تا کنون پایان کار ساختمان را دریافت نکرده اند تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند مشکلات را حل کنند و در غیر این صورت، با درخواست شورای تامین استان، حساب بانکی شان مسدود خواهد شد.
علیرضا مظفری، شهردار منطقه ۸ قم گفت: از بیش از ۴۳ هزار واحد مسکونی مهر تنها حدود ۲۰ درصد پایان کار گرفته اند و مابقی هنوز اقدامی نکردند.
وی افزود: البته اگر صاحبان واحد‌ها به صورت بلوکی نیز مراجعه کنند تیم ویژه‌ای برای رسیدگی به کار آنها اختصاص داده‌ایم که با سرعت کار آنها پیگیری شود.
شهردار پردیسان از استاندار و مسئولین خواست برای پیشگیری از مشکلات ناشی از نداشتن پایان کار قوانین و الزاماتی را ایجاد کنند تا واحدهایی که در منطقه ۵۶۰ هکتاری در حال ساخت است دچار چنین مشکلاتی نشود و متولیان این واحد‌های مسکونی موظف به دریافت پایان کار شوند.
امین مقومی،‌ رئیس سازمان نظام مهندسی استان هم گفت: این سازمان آمادگی دارد که مراحل صدور شناسنامه ساختمان را با سرعت و تسهیلات ویژه انجام دهد.
وی افزود: برای تسهیل در کار مراجعان گروه ویژه‌ای را اختصاص داده‌ایم تا کار‌ها را با سرعت انجام دهد.

نظر شما