شناسهٔ خبر: 67235781 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

ستاره اسلواکی: خوش‌شانس بودیم

استانیسلاو لوبوتکا در مصاحبه بعد از بازی گفت تأیید کرد که تیمش با خوش‌شانسی برنده بازی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، امشب تیم ملی اسلواکی توانست شگفتی‌ساز باشد و بلژیک را یک بر صفر شکست دهد. در این بازی، لوبوتکا، بهترین بازیکن زمین شد و یک بار دیگر نشان داد که چرا در سطح اول اروپا بازی می‌کند.

استانیسلاو لوبوتکا، هافبک اسلواکی و بهترین بازیکن زمین، در گفتگو با سایت یوفا گفت: «شاید کمی شانس داشتیم، اما برای برد به میدان رفته بودیم. خوشحالم که بهترین بازیکن زمین شدم، اما از پیروزی تیممان بیشتر خوشحالم. بازی نزدیکی بود، اما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که با نتیجه‌ای پرگل از تیمی مثل بلژیک برنده شوید. این یک شروع خوب برای ما بود، بدون شک.»

اسلواکی در یک بازی نفس‌گیر و تماشایی، با نتیجه 1-0 از سد بلژیک، یکی از مدعیان قهرمانی یورو 2024، عبور کرد. شرانز، مهاجم اسلواکی، در دقیقه 7 با پاس گل یورای کوچکا دروازه بلژیک را گشود و تنها گل این بازی را به ثمر رساند. بلژیکی‌ها که برای جبران این گل تلاش می‌کردند، در دو نوبت دروازه اسلواکی را باز کردند، اما هر دو گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

2044767

در دیگر بازی این گروه، رومانی موفق شد با نتیجه 3-0 اوکراین را شکست دهد. با این نتایج، اسلواکی با 3 امتیاز در رده دوم گروه E قرار گرفت و رومانی صدرنشین شد.

لوبوتکا در این بازی با عملکردی فوق‌العاده در فازهای هجومی و تدافعی، نقشی کلیدی در پیروزی تیمش ایفا کرد. او با حرکات پویا و پاس‌های دقیق خود، بارها خط دفاعی بلژیک را آزار داد و در نهایت نیز به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

این پیروزی ارزشمند برای اسلواکی، امیدهای آنها را برای صعود به مرحله حذفی یورو 2024 زنده نگه داشت. آنها در بازی بعدی خود به مصاف جمهوری چک خواهند رفت و امیدوارند با کسب نتیجه‌ای مطلوب، راه خود را به مرحله بعدی مسابقات ادامه دهند.

نظر شما