شناسهٔ خبر: 67234518 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اعتماد آنلاین | لینک خبر

نیکزاد:

نیکزاد: در اردوگاه انقلاب تا قبل از ۸ تیر باید به یک کاندیدای واحد برسیم

رئیس ستاد محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه در اردوگاه انقلاب تا قبل از ۸ تیر باید به یک کاندیدای واحد برسیم، گفت: یکی از اقشاری که بسیار مهم و اثرگذار هستند و می‌توانند انتخابات را به پایان برسانند قشر جوان هستند

صاحب‌خبر -
 در اردوگاه انقلاب تا قبل از ۸ تیر باید به یک کاندیدای واحد برسیم
کد خبر: 663811
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۸ ۲۰:۴۰:۱۷

رئیس ستاد محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه در اردوگاه انقلاب تا قبل از ۸ تیر باید به یک کاندیدای واحد برسیم، گفت: یکی از اقشاری که بسیار مهم و اثرگذار هستند و می‌توانند انتخابات را به پایان برسانند قشر جوان هستند و اگر جوانان گذشته افراد را ببینند و تعهد را در کنار آن بگذارند، از دل اردوگاه انقلاب آقای دکتر محمدباقر قالیباف بیرون می‌آید؛ حضور او در ریاست جمهوری سبب می‌شود راهی را که شهید رئیسی انجام داده ادامه پیدا کند.

به گزارش ایسنا، علی نیکزاد رئیس ستاد محمدباقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری عصر دوشنبه - ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - در مراسم افتتاح ستاد مرکزی جوانان قالیباف اظهار کرد: واقعیت تاریخی نشان می‌دهد که حکمرانی بر مبنای اخلاق اسلامی در نظام سیاسی ایران که برگرفته از خون شهدا و حضور جانبازان و آزادگان است و همچنین رهبری امام به عنوان رهبر کبیر انقلاب اسلامی، سکان داری ادامه این مسیر توسط رهبر انقلاب اسلامی است.

وی گفت: طی سال‌های قبل اتفاقاتی رخ داد و سیدی از حرم امام رضا (ع) پر کشید و در قوه قضاییه قرار گرفت و مدت کمی آنجا بود و سپس در راس قوه مجریه قرار گرفت که شماتت و بهتان‌های بسیاری به او زدند. در جریان انتخابات ۱۴۰۰ در مجلس برای دعوت از آقای رئیسی برای حضور در انتخابات بود دو موضوع را مبنا قرار دادیم که یکی از آنها حکمرانی بر مبنای اخلاق اسلامی و دیگری باز کردن گره‌ها و رفع معضلات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و به ویژه معیشتی بود؛ اگر این گره‌ها باز می‌شد، ما به تمدن اسلامی زندگی بر مبنای سبک و سیاق اسلامی نزدیک می‌شدیم اما ضایعه ای پیش آمد و سید ما رفت؛ وقتی سید ما رفت اردوگاه انقلاب باید تعیین تکلیف کند؛ در اردوگاه انقلاب ۵ نفر قرار گرفته‌اند؛ ما یا باید بی خیال باشیم اما بدانیم که اگر بی خیال شویم، کسی بر مسند ریاست جمهوری می‌نشیند که خون به دل خانواده شهدا و بچه‌های انقلابی می‌کند و در ظاهر از مقام معظم رهبری می‌گویند اما چون به خلوت می‌رسند، آن کار دیگر می‌کنند.

رئیس ستاد محمدباقر قالیباف عنوان کرد: ما می‌خواهیم با دو شرط و اعتبار پیش برویم؛ همه کسانی که دل در کشور و انقلاب دارند خواستار حکمرانی بر مبنای اخلاق اسلامی هستند چراکه ما برای نان و مسکن و آزادی انقلاب نکردیم، بلکه انقلاب کردیم که سیره معصومین، حق و حقانیت، شرافت و صداقت، مروت و مردانگی و عدالت در کشور برپا شود و همچنین احکام اسلام جاری و ساری شود و بتوانیم عزتمندانه زندگی کنیم. شرط دوم این است که چرخ اقتصادی مردم بچرخد.

نیکزاد ادامه داد: نمایندگان مجلس اخیرا یک انتخابات را پشت سر گذاشتند و در این انتخابات مردم به ما گفتند که ما خدا و پیغمبر و امام و رهبری را هم قبول داریم، اما از مجلس، دولت و قوه قضاییه مکدریم چراکه ما مشکلات در معیشت و مسکن داریم.

وی همچنین با تاکید بر اینکه در اردوگاه انقلاب اسلامی باید تصمیم بگیریم، گفت: رهبر انقلاب فاکتورهایی برای این تصمیم گیری به ما داده‌اند و فرمودند که کسی را انتخاب کنید که پر کار، فعال، آگاه باشد و به مبانی انقلاب باور داشته باشد. من می‌گویم در انتخابات شرکت کنید و دیگران را بیارید تا حضور پیدا کنند تا مشارکت بالا برود؛ افزایش مشارکت یعنی می‌توانیم در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم و در حال بهره‌مندی به نحو احسن از حق مردم‌سالاری دینی خود هستیم؛ مشارکت بیانگر آن است که ما زنده‌ایم و نظام سیاسی متن را دوست داریم و تعیین حق سرنوشت قانون اساسی را داریم.

رئیس ستاد قالیباف در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه باید کسی را انتخاب کنید که بتواند راه را ادامه دهد، ادامه داد: ادامه دادن راه انقلاب فرد مومن می‌خواهد که از نظر من این ۵ برادری که در اردوگاه انقلاب حضور دارند مومن هستند اما علاوه بر ایمان، تخصص نیز لازم است و فردی را میخواهد که گذشته‌اش مشخص باشد و در جنگ و سازندگی و تصمیمات کلان بوده باشد و در تشکیلات اطلاعاتی، امنیت و انتظامی بوده باشد و بتواند تصمیمات بزرگ بگیرد، قانون برنامه هفتم و بودجه را بشناسد، کشور و گرفتاری و مشکلات کشور را بشناسد و با دنیا و همسایگان تعامل کند و بتواند در مقابل دنیا محکم بایستد.

نیکزاد با اشاره به اهمیت حضور جوانان در انتخابات گفت: یکی از اقشاری که بسیار مهم و اثرگذار هستند و می‌توانند انتخابات را به پایان برسانند قشر جوان هستند؛ اگر جوانان گذشته افراد را ببینند و تعهد را در کنار آن بگذارند، از دل اردوگاه انقلاب آقای دکتر محمدباقر قالیباف بیرون می‌آید؛ حضور او در ریاست جمهوری سبب می‌شود راهی را که شهید رئیسی انجام داده ادامه پیدا کند.

وی همچنین خطاب به اعضای ستاد محمدباقر قالیباف تصریح کرد: نکند که در این ۱۰ روز کم بگذاریم و فکر کنیم که اردوگاه انقلاب برده است؛ نباید فکر کنیم که پیروز شدیم و تنگه احد را رها کنیم؛ ۱۰ روز مجاهدت و تلاش و فعالیت شبانه روزی سبب می‌شود که حسرت ۴ و ۸ سال را نخورید.

رئیس ستاد قالیباف در پایان اظهار کرد: ما در اردوگاه انقلاب تا قبل از ۸ تیر باید به یک کاندیدای واحد برسیم من به عنوان مسئول ستاد آقای قالیباف می‌گوییم که ما از اخلاق خارج نخواهیم شد؛ ما از هر وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف‌ متن استفاده نخواهیم کرد. آمده‌ایم که گذشته، تحصیلات، مسئولیت‌ها، کارنامه و برنامه‌های خود را ارایه دهیم و در کنار برادری با برادرانی که در اردوگاه انقلاب حضور دارند بتوانیم نفر واحدی را تعیین کنیم؛ اگر تلاش مضاعف کنید، ۸ تیر انتخابات را یکسره خواهیم کرد.

علی نیکزاد همچنین در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه ادامه راه شهید رئیسی در اردوگاه انقلاب باید شکل بگیرد، گفت: باید راه آن رئیس جمهور عزیزی که بر مبنای حکمرانی در نظام سیاسی با محوریت اخلاق، تواضع، تدین، مردم داری مردم باوری، مجاهدت، سلامت فکری و اخلاقی، در تلاش بود تا در خدمت مردم باشد، ادامه پیدا کند.

وی افزود: تمام دغدغه رئیس جمهور شهیدمان این بود که بتواند مشکلات و معضلات که در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به‌ویژه در حوزه معیشت، مسکن و ازدواج وجود دارد را برطرف کند و کشور را به قله بالندگی در امر ناترازی‌ها و همچنین کنترل تورم، افزایش ارزش پول ملی، ساخت مسکن، صادرات و واردات و مباحثی که بتواند رفاه و آسایش را برای مردم به ارمغان آورد، برساند.

رئیس ستاد محمدباقر قالیباف در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تاکید کرد: عزیزان ما الان در اردوگاه انقلاب حضور دارند و قطعاً کسی می‌تواند این راه را ادامه دهد که کشور، منطقه و مباحث کلی را بشناسد و بر قوانین برنامه و بودجه اشراف داشته باشد و کارهای صنعتی، عمرانی و سرمایه گذاری، بورس، سیاست داخلی و خارجی و تعامل با کشورهای همسایه را بشناسد. از نظر ما از این باب آقای قالیباف می‌تواند هم راه شهید رئیسی را ادامه دهد و هم بر مباحث کلی کشور و سیاست خارجه مسلط باشد.

ستاد مرکزی جوانان محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر دوشنبه - ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ با حضور علی نیکزاد رئیس و محمدجواد شوشتری قائم مقام ستاد این نامزد انتخابات در خیابان سهروردی تهران افتتاح شد.

 

نظر شما