شناسهٔ خبر: 67234466 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تین نیوز | لینک خبر

پول فدراسیون در حساب همسر!

صاحب‌خبر -

ماجرای عجیب خزانه دار دوچرخه سواری

پول فدراسیون در حساب همسر!
تین نیوز

در مجمع سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری از تخلفات خزانه دار قبلی فدراسیون پرده برداشته شد.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، مجمع سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در این مجمع محمدشروین اسبقیان به عنوان نماینده وزارت ورزش و مهین فرهادی زاد به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک حضور داشتند.

در این مجمع خزانه دار فدراسیون دوچرخه سواری اعلام کرد: من در سال ۱۴۰۲ این سمت را تحویل گرفتم و هیچ سند خزانه داری وجود نداشت. طلبکارها با مستندات جدید به فدراسیون می آمدند اما سندی در فدراسیون موجود نبود. جایی را تحویل گرفتم که هیچ چیزی نبود و همه چیز پاک شده بود. 

اسبقیان در مورد خزانه داری قبلی سوال کرد و اسدی رییس فدراسیون پاسخ داد: خزانه دار قبلی ۹ سال کارمند فدراسیون بود. ما به او مشکوک شدیم و حراست مستقر شد و از آقای اسلامی خزانه دار فدراسیون والیبال کمک گرفتیم. در حالی که من در اجلاس کنفدراسیون آسیا بودم از طریق آقای اسلامی متوجه شدم که از حساب فدراسیون پول برداشت شده و متوجه شدیم در حالی که توکن در اختیار من و آقای  اسلامی بود، او دست به جعل نامه زده و پول برداشت کرده است. 

او ادامه داد: از طریق مراجع قضایی اقدام کردیم و گردش مالی از سال ۱۴۰۰ گرفته شد و متوجه شدیم پول ها قبل از پرداخت به طلبکارها، با آن بازی می کرد و وارد حساب های مختلف از جمله همسر خود می کرد. در حال حاضر هم پرونده او در حال جریان است. البته سالهای قبل ۱۴۰۰ را هم اگر گردش حساب می گرفتیم باز هم مشکل وجود داشت اما چون در آن سالها مجمع برگزار شده بود، امکان بررسی حساب ها را نداشتیم. خزانه دار پول را در نهایت به طلبکار پرداخت می کرد اما قبل از آن به حساب های مختلف واریز می کرد.

اسبقیان در ادامه از اینکه فدراسیون سه سال مجمع سالیانه برگزار نکرده تعجب کرد.

اسدی همچنین گفت: ما در فدراسیون همیشه بدهکار بودیم و قبل از دریافت پول قول آن را به طلبکار داده بودیم و پول هم از حساب برداشت می شد، فکر می کردیم خزانه دار طبق برنامه ریزی قبلی به حساب طلبکارها واریز کرده است. او با ترفندهای مختلف سندسازی می کرد و هر زمان خودم می خواستم کار را انجام دهم به بهانه و راههای  مختلف اجازه این کار را به من نمی داد.آقای داوری و رشیدی چون دوره کوتاه مدتی در فدراسیون بودند، متوجه این اتفاقات در خزانه داری نشدند و بعد از انتخابات که فدراسیون کمی به آرامش رسید متوجه ماجرا شدیم. 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

برچسب‌ها:

نظر شما