شناسهٔ خبر: 67234313 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد نیوز | لینک خبر

جاده چالوس قفل شد/ ترافیک سنگین در محور کندوان/ رانندگان احتیاط کنند

اقتصادنیوز: رییس پلیس راه مازندران، وضعیت ترافیک در محور شمال به جنوب محور کندوان در زمان حاضر سنگین و در دیگر مبادی ورودی به این استان را عادی و روان اعلام کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ یدالله جهان‌تاب شامگاه دوشنبه وضعیت ترافیک در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس حدفاصل دزبن تا مجلار و محدوده های انارک و ولی آباد را سنگین اعلام کرد.

وی وضعیت ترافیک در محورهای هراز و سوادکوه در مازندران را عادی و روان توصیف کرد.

رییس پلیس راه مازندران ترافیک در محور ساحلی بین شهری استان را نیز روان دانست و بیان کرد: محورهای شمالی هم اکنون فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

رییس پلیس راه مازندران از رانندگان وسیله نقلیه خواست از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.

خبر مرتبط
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ ترافیک نیمه سنگین در ۲ محور

سرهنگ احمد شیرانی گفت: جاده چالوس نیز از روز گذشته مجددا بازگشایی شده، در حال حاضر تردد در این محور روان است؛ اما شاهد بارش باران در این این محور هستیم.

سرهنگ جهان‌تاب، رعایت نکردن حق تقدم، صحبت کردن با تلفن همراه، سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و حرکت در شانه خاکی را از جمله تخلفات حادثه‌ساز عنوان کرد و گفت: پلیس به‌ شدت با این گونه تخلفات برخورد می‌کند و در صورت ثبت تخلف حادثه ساز، خودروی راننده متخلف ۷۲ ساعت به توقفگاه منتقل و برای گواهینامه راننده متخلف نیز نمره منفی درج خواهد شد.

خبر مرتبط
ترافیک سنگین آزادراهی البرز/ جاده چالوس همچنان بسته است

اقتصادنیوز: رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین درآزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست ازعجله و شتاب پرهیز کنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره های ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

 
 

نظر شما