شناسهٔ خبر: 67234064 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

رئیس ستاد قالیباف: اردوگاه انقلاب فکر نکنید پیروز شده اید و تنگه احد را رها کنید

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف خاطر نشان کرد: ما باید در جبهه انقلاب قبل از هشت تیر به کاندیدای واحد برسیم. ما در ستاد انتخاباتی آقای قالیباف اعلام می‌کنیم از مرز اخلاق خارج نمی‌شویم.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، علی نیکزاد، رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در مراسم افتتاحیه ستادمرکزی جوانان، گفت: اتفاقاتی افتاد سیدی از حرم امام رضا پرکشید و در قوه قضاییه قرار گرفت و در راس قوه مجریه قرار گرفت شماتت کردند بهتان زدند و گفتند نمی شود آنچه که شرط ما در مجلس برای دعوت از آقای رئیسی بود حکمرانی بر مبنای اخلاقی و دینی یعنی اینکه در سازمان ملل بروید قرآن ما را بالا ببرید شرط دیگر ما این بود که معضلات اقتصادی و اجتماعی را دولت حل کند.

اگر این دو گره باز می شد ما به نظام اسلامی و حکمرانی اسلامی نزدیکی می شدیم. این سید رفت و وقتی سید رفت اردوگاه انقلاب باید خودش را پیدا می کرد که الان پنج نفر اعلام آمادگی کردند و اگر ساکت بنشینم ‌ودر انتخابات مشارکت نداشته باشیم قطعا خون به دل خانواده شهدا می کنند. ما انقلاب کردیم که حق و حقانیت و سیره ائمه معصومین جاری شود ما انقلاب کردیم که عزتمندانه زندگی کنیم.

وی اظهار کرد: ما معتقدیم چرخ اقتصادی مردم باید بچرخد مردم به ما می گویند از قوای سه گانه مکدر هستند. به آقای قالیباف گفتم به جوانان بگو «اما» را حل می کنم. «اما» مسکن و اشتغال جوانان است.

نیکزاد تصریح کرد: ما باید در جبهه انقلاب انتخاب کنیم. ما باید در انتخابات شرکت کنیم و از رهبری تبعیت کنیم تا مشارکت بالا برود وقتی اینگونه شود ما در دنیا می توانیم حرفمان را بزنیم و این مشارکت به معنای این است که نظام سیاسی مان را قبول داریم ‌در کنار این کسی را انتخاب کنیم که این راه را ادامه دهد. این پنج برادر که از جبهه انقلاب در انتخابات کاندیدا شدند، مومن هستند اگر کسی مومن است باید مدیریت هم‌داشته باشد که تصمیمات بزرگی اتخاذ کند و کشور را بشناسد و با دنیا تعامل کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از قشرهای که می تواند انتخابات را به پایان برساند جوانان است شما گذشته افراد را ببینید تعهد را در کنارش ببینید قالیباف از دل آن بیرون می اید واین انتخاب باعث می شود راه آقای رئیسی ادامه داشته باشد.

وی تاکید کرد: نکند ما این ده روز کم بگذاریم و فکر کنیم اردوگاه انقلاب برنده شده است من به تجربه می گویم کار را جدی بگیرید فکر نکنید پیروز شده اید و تنگه احد را رها کنید ده روز مجاهدت و چالش باعث می شود حسرت چهار سال را نخورید.

وی خاطر نشان کرد: ما باید در جبهه انقلاب قبل از هشت تیر به کاندیدای واحد برسیم. ما از همین جا و در ستاد انتخاباتی آقای قالیباف اعلام می کنیم از مرز اخلاق خارج نمی شویم.

نظر شما