شناسهٔ خبر: 67233996 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مدیر بازرسی وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد

واگذاری ۱۲.۷ هکتار از اراضی دولتی به مردم خرم‌آباد بعد از ۳۵ سال

ابراهیم شریفی

مدیرکل بازرسی وزارت راه و شهرسازی از واگذاری ۱۲.۷ هکتار از اراضی دولتی به مردم شهرستان خرم آباد خبر داد.

صاحب‌خبر -

حسین مذنب در سفر به لرستان از واگذاری ۱۲.۷ هکتار از اراضی دولتی به مردم شهرستان خرم آباد خبر داد و اظهار کرد: بعد از گذشت ۳۵ سال و بر اساس مصوبه رئیس جمهور شهید که در سفر به استان لرستان تصویب شد، این اراضی در کمیسیون رفع تداخلات مطرح و به متقاضیان واگذار شد.

وی افزود: از سفر اول رئیس جمهور شهید و مطلع شدن از مشکل متقاضیان این اراضی، جلسات و کمیسیون های مختلف با حضور مدیران کشوری و استانی تشکیل و تصمیماتی در این راستا اتخاذ شد.

مذنب ادامه داد: رفع این تداخلات و تعیین تکلیف متقاضیان از مصوبات سفر رئیس جمهور شهید به استان بود که تا به امروز با جدیت پیگیری شد و در راستای خواست مردم به نتیجه رسید.

وی تأکید کرد: اگر مصوبه سفر رئیس جمهور شهید نبود و رفع این مشکل در فرایند قضایی قرار می گرفت امروز شاهد برپایی جشن و خوشحالی مردم نبودیم.

این مقام مسئول یادآور شد: استان هایی که شاهد دور دوم سفرها و حضور رئیس جمهور شهید در استان خود نبودند فرصت بزرگی را برای توسعه و پیشرفت از دست دادند.

مذنب گریزی هم به انتخابات پیش رو زد و تصریح کرد: مردمی که ثمرات تلاش های شهید رئیسی را دیده و چشیده اند وظیفه دارند که به دیگران بگویند فرق دارد چه کسی رئیس جمهور شود.

انتهای پیام

نظر شما