شناسهٔ خبر: 67233860 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

نیکزاد: جبهه انقلاب باید به نامزد واحد برسد

«قالیباف فردی است که از جوانان در کار‌های مدیریتی استفاده می‌کند. در اردوگاه انقلاب باید به نامزد واحد برسیم ما از اخلاق خارج نمی‌شویم اگر گفتند کسی از اخلاق خارج شده بدانید از ستاد آقای قالیباف نیست.»

صاحب‌خبر -

رئیس ستاد انتخاباتی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پنج برادر اردوگاه انقلاب مومن هستند و باید به نامزد واحد برسیم.

به گزارش ایرنا، علی نیکزاد روز دوشنبه -۲۸ خردادماه- در مراسم افتتاح ستاد مرکزی جوانان محمدباقر قالیباف گفت: ما در مجلس شورای اسلامی ۲۲۰ امضا جمع کردیم و از شهید رئیسی دعوت کردیم تا در انتخابات شرکت کند، ایشان که فردی پرتلاش و متخصص بودند در مجلس حضور یافتن و حکمرانی بر مبنای اخلاق اسلامی را در پیش گرفت؛ حتی در سازمان ملل عکس شهید قاسم سلیمانی را بالا برد.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف افزود: ضایعه‌ای پیش آمد سید ما رفت و امروز در اردوگاه انقلاب ۵ عزیز نامزد هستند، ما برای نان، مسکن و آزادی انقلاب نکردیم؛ ما انقلاب کردیم حق جاری شود و عدالت برپا شود ما انقلاب کردیم که عزتمندانه زندگی کنیم.

ستاد قالیباف بی‌اخلاقی نمی‌کند

نیکزاد خطاب به اعضای ستاد گفت: شما دیگران را بیاورید در انتخابات شرکت کنند تا مشارکت بالا رود این مشارکت نشانه این است که ما زنده‌ایم. ما باید کسی را انتخاب کنیم که راه انقلاب را ادامه دهد.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف افزود: این پنج برادر اردوگاه انقلاب مومن هستند ولی علاوه بر این، فرد باید تخصص داشته باشد؛ برنامه هفتم و بودجه را بشناسد با دنیا و همسایگان تعامل کند.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه رئیس جمهور باید پرکار و فعال باشد، گفت: قالیباف فردی است که از جوانان در کارهای مدیریتی استفاده می‌کند.

نیکزاد خاطرنشان کرد: در اردوگاه انقلاب باید به نامزد واحد برسیم ما از اخلاق خارج نمی‌شویم اگر گفتند کسی از اخلاق خارج شده بدانید از ستاد آقای قالیباف نیست.

سعید جلیلی، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محمدباقرقالیباف، علیرضا زاکانی، مصطفی پورمحمدی و مسعود پزشکیان، ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.

نخستین مناظره این ۶ نامزد، از ساعت ۲۰ دوشنبه - ۲۸ خرداد - و به صورت زنده از شبکه یک سیما، شبکه سلامت و جام جم پخش خواهد شد.

چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور اسلامی ایران، جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

برچسب‌ها:

نظر شما