شناسهٔ خبر: 67233422 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

بازی‌های بریکس؛ تیم تنیس دختران ایران به جمع ۴ تیم برتر نرسید

تیم تنیس دختران ایران که به بازی‌های بریکس روسیه اعزام شده بود با قبول شکست برابر بوسنی شانس حضور در جمع ۴ تیم برتر این بازی‌ها را از دست داد.

صاحب‌خبر -
بازی‌های بریکس؛ تیم تنیس دختران ایران به جمع ۴ تیم برتر نرسید
 
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تنیس، رقابت‌های ورزشی بریکس ۲۲ تا ۳۱ خرداد در شرایطی به میزبانی شهر کازان، مرکز جمهوری تاتارستان روسیه برگزار می‌شود که رشته‌های مختلف ورزشی از جمله تنیس در آن به میدان خواهند رفت.
شاگردان مونا نوریان امروز و در ادامه این مسابقات به مصاف تیم بوسنی رفتند، در بازی نخست ماندگار فرزامی با نتایج ۷ بر ۶ و ۶ بر ۳ نتیجه را به حریف خود واگذار کرد و در دومین بازی، یاسمن یزدانی موفق شد با نتایج ۶ بر ۲، ۶ بر ۳ و ۷ بر ۵ برنده از زمین بازی خارج شود.
در رقابت دونفره تیم ایران ۶ بر ۳ و ۷ بر ۶ شکست خورد تا تیم دختران کشورمان شانس حضور در جمع ۴ تیم برتر این بازی‌ها را از دست بدهد.
در این مسابقات و در رشته تنیس؛ کشور‌های ایران، روسیه، بلاروس، هند، ازبکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، پاکستان و صربستان حضور دارند که در سه گروه سه‌تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت و از هر گروه ۲ تیم جواز صعود به مرحله بعدی را کسب خواهند کرد.
گفتنی است تیم اعزامی کشورمان با ترکیب یاسمن یزدانی، کیمیا ثاقب تهرانی و ماندگار فرزامی در این رویداد به میدان رفته است.

نظر شما