شناسهٔ خبر: 67215185 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

پیش‌بینی صدر از مناظره‌های انتخابات/ نامزدها اخلاق را رعایت کنند

تهران- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری شورای وحدت، مناظره‌های تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را فرصت مناسبی برای شناخت بیشتر مردم از این افراد و برنامه‌هایشان دانسته و پیش‌بینی کرد «مصطفی پورمحمدی» نامزد مورد حمایت شورای وحدت چهره برتر این مناظره‌ها باشد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه سیاسی ایرنا، سیدشهاب الدین صدر مناظره‌های تلویزیونی را فرصتی برای محک خوردن عیار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دانست و افزود: مردم می‌توانند در این مناظره ها به خوبی با برنامه‌های هر نامزد آشنا شده و میزان آگاهی و تسلط وی به امور مختلف اجرایی کشور و همچنین نوع تعامل و مواجه شدن آن ها با شرایط دشوار، انتقادات و سایر مسائل پیش بینی نشده را محک بزنند.

صدر اظهار داشت: برگزاری مناظره‌های تلویزیونی می‌تواند شور و نشاط انتخاباتی را افزایش داده و زمینه‌ساز مشارکت هر چه بیشتر مردم شود. معتقدم پورمحمدی پدیده اصلی مناظره ها خواهد بود زیرا وی علاوه بر تسلط جامع و کامل به زمینه های اجرایی کشورداری به دلیل سوابقش در وزارت کشور و سازمان بازرسی کل کشور، سخنوری زبردست بوده و دارای اشراف اطلاعاتی بالا و تیم مشاوره‌ای قوی است. علاوه بر این وی و اطرافیانش فاقد هرگونه حاشیه بوده و به همین دلیل در مباحثات احتمالی مطرح شده در مناظرات، دست بالا را خواهد داشت.

وی همه نامزدها را به رعایت اخلاق اسلامی در مناظرات دعوت کرد و از نامزدها خواست مصالح عالیه کشور و مردم را بر منافع شخصی مقدم دانسته و تاکید کرد: رئیس جمهور بعدی ایران وارث شهید ابراهیم رئیسی خواهد بود که نماد، فداکاری، خدمت و اخلاق محسوب می شد و از سوی دیگر هدف نهایی همه نامزدهای تایید صلاحیت شده، خدمت به ایران اسلامی و مردم شریف کشور است. به همین دلیل مردم با بصیرت کشورمان در روز ۸ تیر پای صندوق های رای حضور حداکثری داشته برگ زرین دیگری بر صفحات تاریخ کشور عزیزمان خواهد بود.

نظر شما