شناسهٔ خبر: 67214360 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴|

هلند تا دندان مسلح مقابل لهستان؛ ارتش تک نفره لواندوفسکی به جنگ لاله‌های نارنجی‌ می‌رود

در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ امروز از ساعت ۱۶:۳۰ تیم فوتبال هلند به مصاف تیم ملی لهستان خواهد رفت.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان – سومین روز از مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ امروز از ساعت ۱۶:۳۰ با دیدار هلند و لهستان آعاز خواهد شد. طی ۲ روز گذشته تکلیف هفته نخست رقابت‌ها مشخص شد و تیم‌ها جایگاه خود را در جدول پیدا کردند.

هلند تا دندان مسلح مقابل لهستان؛ ارتش تک نفره لواندوفسکی مقابل نارنجی‌ها

لهستانهلند؛ لاله‌های نارنجی همچنان به دنبال پیروزی، لهستان طلسم شکنی می‌کند؟

اما امروز در یک بازی حساس و مهم در گروه D رقابت‌ها، تیم فوتبال هلند از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه فولکسپارک به مصاف تیم ملی لهستان خواهد رفت. آرتور سوارس دیاس قضاوت این دیدار را بر عهده خواهد داشت. 

دیدار تیم ملی هلند و لهستان همواره در مقاطع مختلف حساس و پر فراز و نشیب بوده است. تیم ملی لهستان از ۸ سال گذشته تاکنون طی انجام ۵ بازی هرگز موفق به پیروزی مقابل هلند نشده است. رونالد کومان که از سال ۲۰۲۰ هدایت نارنجی‌ها را بر عهده گرفته تا کنون عملکرد خوبی داشته و تیمی با کیفیت را وارد مسابقات کرده است.

این یازدهمین حضور هلند در جام ملت‌های اروپاست و آن‌ها در تلاش هستند تا گام نخست را مقابل لهستان محکم برداند. تیم ملی لهستان طی ۸ سال اخیر نتوانسته بردی مقابل هلند به دست بیاورد. ۴ شکست و یک تساوی حاصل کار عقاب‌ها مقابل هلند بوده است. ۲ تیم طی این ۵ بازی هرگز بیشتر از ۲ گل به یکدیگر نزده‌اند و آخرین تقابل ۲ تیم در لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ بود که با پیروزی ۲ بر صفر هلند به پایان رسید.

هلند تا دندان مسلح مقابل لهستان؛ ارتش تک نفره لواندوفسکی مقابل نارنجی‌ها

جاشوا زیرکزی، استیون برخواین، ممفیس دپای و کودی گاکپو عناصر هجومی تیم ملی هلند هستند و ویرجیل فندایت، ناتان آکه و دلیخت ساختار دفاعی هلند را تشکیل خواهند داد. فرانکی دیونگ شاخص‌ترین چهره غایب تیم ملی هلند است که به دلیل مصدومیت یورو ۲۰۲۴ را از دست داده است. روبرت لواندوفسکی نیز از چهره‌های خطرناک تیم ملی لهستان است و با توجه به بازیکنان با کیفیت تیم ملی لهستان قطعا ما امروز شاهد یک دیدار حساس خواهیم بود.

هلند تا دندان مسلح مقابل لهستان؛ ارتش تک نفره لواندوفسکی مقابل نارنجی‌ها

انتهای پیام/

نظر شما