شناسهٔ خبر: 67214050 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: رویدادایران | لینک خبر

(ویدئو) فرار معجزه‌آسای گوزن یالدار از حملات سه تمساح (ویدئو) فرار معجزه‌آسای گوزن یالدار از حملات سه تمساح

دانلود فیلم فرارو- یک گوزن یالدار که قصد عبور از رودخانه مارا داشت، ناگهان خود را در محاصره سه تمساح عظیم‌الجثه دید و گردشگران فقط می‌توانستند نظاره گر این رویداد باشند. به گزارش فرارو، لوک استریت که شاهد این صحنه در مثلث مارا بوده است اقدام به فیلمبرداری از این صحنه کرده است. اما به شکلی

صاحب‌خبر -

 

فرارو- یک گوزن یالدار که قصد عبور از رودخانه مارا داشت، ناگهان خود را در محاصره سه تمساح عظیم‌الجثه دید و گردشگران فقط می‌توانستند نظاره گر این رویداد باشند.

به گزارش فرارو، لوک استریت که شاهد این صحنه در مثلث مارا بوده است اقدام به فیلمبرداری از این صحنه کرده است. اما به شکلی باورنکردنی گوزن یالدار از این مهلکه جان سالم به در برد.

لوک می‌گوید: یک گوزن یالدار تنها، آخرین نفر از بیش از ۳۰۰ گوزنی بود که سعی در عبور کرد، و سه تمساح مصمم بودند که اجازه ندهند این اتفاق بیفتد. تا آنجا که ما می‌توانیم بگوییم، هیچ نظم و سلسله مراتبی برای گله‌ای از گوزن یالدار که از گذرگاه مارا عبور می‌کنند وجود ندارد. این بیشتر هرج و مرج سازمان یافته است. پیشگامان اول می‌روند و بقیه پشت سر آن‌ها و گاهی اوقات فقط چند گوزن آخر باقی می‌مانند و به ندرت یکی کاملاً به تنهایی عبور می‌کند، مانند این مورد.

لوک و همراهش خوش شانس بودند که کل عبور را مشاهده کردند. آن‌ها تلاش‌های متعددی را توسط تمساح‌ها مشاهده کردند، اما هیچ کدام موفقیت آمیز نبود. در این مرحله، شکارچیان در حالت آماده باش بودند. وقتی آخرین گوزن یالدار تصمیم گرفت شجاعانه عبور کند، تقریبا هیچ شانسی وجود نداشت.

نزدیکترین تمساح به سرعت به گوزن یالدار نزدیک شد و حملات متعددی را انجام داد. می‌خواست کار را سریع انجام دهد تا از تقسیم پاداش خود جلوگیری کند. تمساح ستون فقرات وحشی را گاز گرفت و با استفاده از وزن خود سعی کرد آن را به زیر آب بکشد!

وقتی به آرواره‌های تمساح نگاه می‌کنید که قسمت اعظم پشت گوزن را پوشانده است، واقعاً متوجه می‌شوید که چقدر بزرگ بوده است. خوشبختانه برای گوزن، آب کم عمق بود و می‌توانست از پا‌های قدرتمند خود برای بالا نگه داشتن خود استفاده کند.

تمساح پس از مدتی، قادر به استفاده از حرکت مشخص خود، یعنی نوار مرگ نبود. انگار معجزه‌ای برای گوزن رخ داد و آزاد شد! هیچ کس نمی‌توانست آن را باور کند، از جمله خود گوزن. به وضوح هنوز در شوک بود، اما به هوش آمد و به راه خود ادامه داد.

کمی بعد تمساح دیگری تصمیم به تعقیب و گریز گرفت. گوزن به آرامی حرکت می‌کرد و تمساح پایش را گرفت. بدیهی است که شانس با گوزن یالدار همراه بود، زیرا یک تکان کوچک برای تمساح کافی بود تا عقب نشینی کند.

پس از همه اینها، گوزن یالدار بدون هیچ زخم قابل مشاهده‌ای به سمت بقیه گله به زمین‌های خشک رفت.

منبع: fararu-745382

نظر شما