شناسهٔ خبر: 67212659 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد نیوز | لینک خبر

جزئیات تازه درباره اقدامات تروریستی در سیستان و بلوچستان

اقتصادنیوز: فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در سلسله اقدامات تروریستی که چندی پیش در استان سیستان و بلوچستان انجام شد ۳۰ نفر از عوامل تروریستی بکارگیری شده تربیت‌یافته با افکار و آموزه‌های داعشی و سلفی بودند و هویتی کاملا خارجی داشتند.

صاحب‌خبر -

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار محمد پاکپور در گردهمایی سراسری مسئولان نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه، گفت: سلسله اقدامات آشکار و پنهانی در نیروی زمینی سپاه جریان دارد که تاکنون بسیاری از تهدیدات را در نطفه خفه کرده است.

وی افزود: نقش مهم و موثر نیروی زمینی سپاه در جغرافیای وسیع کشور برای صیانت از آرامش و امنیت مردم، اگر چه بسیاری از دسیسه‌های تروریستی و ضدامنیتی دشمن را شناسایی و خنثی شده کرده اما دشمن پس از هر شکست و ناکامی، نقشه‌های تروریستی تازه‌ای طراحی کرده است.

سردار پاکپور تاکید کرد: در اهمیت اقدامات جاری نیروی زمینی سپاه همین بس که اگر برخی طراحی‌های تروریستی دشمن شناسایی و منهدم نمی‌شد، آسیب‌های سنگین و گسترده‌ای را متوجه امنیت مردم می‌کرد و تلفات انسانی زیادی به بار می‌آورد.

خبر مرتبط
اطلاعات سپاه اردبیل یکی از عوامل ضدامنیتی را بازداشت کرد

اقتصادنیوز: پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل یکی از عوامل ضد امنیتی را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.وی ادامه داد: سرویس‌های دشمن از ظرفیت گروهک‌های تروریستی، داعشی و سلفی در منطقه استفاده می‌کنند. سرویس‌های دشمن تولید و طراحی اقدامات تروریستی و تجهیز و تدارک و هدایت و سازماندهی تروریست‌ها را بر عهده دارند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در برخی از کشورهای خارجی، بنگاه‌های پرورش تروریست و خرابکار ایجاد شده است و عامل جنایت‌آفرین پرورش می‌دهند و این تروریست‌ها برای اقدامات تروریستی اجاره داده می‌شوند که البته برخی از این بنگاه‌ها در برخی کشورهای همجوار نیز رهگیری و شناسایی شده است.

خبر مرتبط
حمله روزنامه سپاه به رائفی‌پور برای تبلیغات علیه برخی کاندیداها

زمان قانونی تبلیغات انتخابات هنوز آغاز نشده با این حال فضای مجازی از همان آغاز زمان ثبت‌نام کاندیدا عرصه فعالیت انتخاباتی کاندیدا‌ها و حامیان‌شان شد.وی افزود: در سلسله اقدامات تروریستی که چندی پیش در استان سیستان و بلوچستان انجام شد ۳۰ نفر از عوامل تروریستی بکارگیری شده تربیت‌یافته با افکار و آموزه‌های داعشی و سلفی بودند و هویتی کاملا خارجی داشتند.

 

نظر شما