شناسهٔ خبر: 67212562 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس:

انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌ها احتمالا به هفته آینده موکول می‌شود

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزرای صمت و نفت میهمانان این هفته جلسات نظارتی مجلس شورای اسلامی خواهند بود، گفت: هفته آینده و پس از مشخص شدن ترکیب نهایی کمیسیون ها انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون های تخصصی برگزار می شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا، علیرضا سلیمی با اشاره به ادامه روند تعیین تکلیف عضویت نمایندگان در کمیسیون های تخصصی، گفت: وضعیت عضویت نمایندگان بر اساس اولویت و رتبه بندی امروز در اختیار آنها قرار می گیرد و مجدد برای ۲۴ ساعت فرصت اعتراض دارند و سپس این اعتراضات در جلسه روئسای شعب بررسی و لیست نهایی ترکیب کمیسیون ها مشخص می شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون ها به احتمال فراوان به هفته آینده کاری مجلس موکول خواهد شد و پس از طی شدن روند عضویت نمایندگان در کمیسیون های جلسات تشکیل و انتخابات برگزار خواهد شد.

وی در خصوص دستور کار هفته جاری جلسات علنی مجلس نیز گفت: سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری مجلس شورای اسلامی جلسات نظارتی ای با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و نفت برگزار و نمایندگان گزارش وزرا را استماع خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما