شناسهٔ خبر: 67212532 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: رویدادایران | لینک خبر

امام جمعه لاهیجان دست به افشاگری زد/ ویدئو امام جمعه لاهیجان دست به افشاگری زد/ ویدئو

به گزارش شبکه شرق، امام جمعه لاهیجان نام اداراتی که زمین دارند، ولی در اختیار مردم جهت ساخت مسکن ملی نمی‌گذارند را افشا کرد. سید جواد سلیمانی، امام جمعه لاهیجان نام اداراتی که زمین دارند ولی جهت ساخت مسکن ملی، در اختیار مردم نمی‌گذارند را افشا کرد. امام جمعه لاهیجان در فیلمی که اخیرا از او منتشر

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه شرق، امام جمعه لاهیجان نام اداراتی که زمین دارند، ولی در اختیار مردم جهت ساخت مسکن ملی نمی‌گذارند را افشا کرد.

سید جواد سلیمانی، امام جمعه لاهیجان نام اداراتی که زمین دارند ولی جهت ساخت مسکن ملی، در اختیار مردم نمی‌گذارند را افشا کرد.

امام جمعه لاهیجان در فیلمی که اخیرا از او منتشر شده، با اشاره به این نکته که اگر ادارات کم کاری بکنند و یا زمین داشته باشند و آن زمین را در اختیار نگذارند،این موضوع را افشا می‌کند، گفت: «از اول به ما تاکید شد که لاهیجان زمین ندارد و باید به شهر دیگری رفت؛ ما هم جلسه‌ای گذاشتیم و تاکید کردیم که این اتفاق در شأن مردم نیست و چه کسی گفته است که ما زمین نداریم؟! ما رفتیم و جست‌وجو کردیم و زمین‌هایی را پیدا کردیم و معرفی کردیم، اما بهانه‌های مختلفی آوردند و گفتند که این زمین‌ها موروثی است یا گردشگری است.»

سلیمانی ادامه داد: «چرا درحال حاضر ناراحت هستم و می‌خواهم افشا کنم؟ چون آخرین زمینی که به ما معرفی کردند، مزرعه است. کارشناس‌ها آمدند و گفتند چاره‌ای نداریم، چون دولت دستش باز است باید تغییر کاربری بگیریم و داخل مزرعه خانه مردم را بسازیم.»

او تاکید کرد: «سازمان چای بسیار زمین دارد و برایش کارایی هم ندارد، خب چرا این زمین ها را نمی‌دهند به نهضت ملی مسکن؟ مگر رئیس‌جمهور تاکید نکرده بودکه در مرحله اول ادارات موظف‌اند که زمین در اختیار بگذارند. جناب استاندار هم تاکید کردند، اداراتی که بخل می‌ورزند، با این ادارات برخورد بشود.»

امام جمعه لاهیجان گفت: «آقای استاندار برخورد با شما، افشا هم با بنده، متولیان چای اگر زمین دارید خب در اختیار بگذارید. با این مقدار زیاد زمین چه کار دارید؟ چرا در اختیار نمی‌گذارید؟ این همه جوان در این شهر دنبال خانه می‌گردد و کارش به دادگاه کشیده شده است؛ آن‌وقت، من و مسئولان هم بگوییم ان‌شاءالله درست می‌شود!»

امام جمعه لاهیجان تاکید در پایان کرد: «با ان‌شاءالله گفتن که مشکل حل نمی‌شود، باید کار را پیش برد. این اداراتی که زمین دارند و در اختیار نمی‌گذارند، باید پاسخگو باشند. مزرعه که نمی‌تواند نشان از یک منزل مسکونی برای جوانان این شهر باشد؟!»

منبع: sharghdaily-934373

نظر شما