شناسهٔ خبر: 66800379 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

رئیس جهاددانشگاهی فارس:

شهید آیت‌الله رئیسی نمونه بارز خدمت صادقانه و عشق به مردم است

«استقلال» شهید آیت‌الله رئیسی را نمونه بارز خدمت صادقانه و عشق به مردم عنوان کرد، افزود: ایشان در تمام مسئولیت‌هایی که به عهده داشت، منشاء آثار ماندگار و جاودانی بود.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، «امیرحسین استقلال» رئیس جهاددانشگاهی استان فارس امروز چهارشنبه ۲ خردادماه در حاشیه مراسم سوگواری شهدای خدمت در شیراز ضمن تسلیت شهادت مظلومانه شهدای خدمت، شهید آیت‌الله رئیسی، شهید جمهور و همراهانشان که در راه خدمت به محرومان به فوز عظیم شهادت دست یافتند، اظهار داشت: ایران اسلامی بار دیگر عزادار از دست دادن یکی از بزرگمردان خود است.
 
وی شهید آیت‌الله رئیسی را نمونه بارز خدمت صادقانه و عشق به مردم عنوان کرد، افزود: ایشان در تمام مسئولیت‌هایی که به عهده داشت، منشاء آثار ماندگار و جاودانی بود.
 
استقلال با تأکید بر اینکه به حق می‌توان شهید آیت‌الله رئیسی را اسوه مدیریت جهادی و انقلابی دانست، گفت: سرانجام در آخرین صفحه حیات شهید ابراهیم رئیسی، نشان شهادت نقش بست، چون شهیدگونه زندگی کرده بود و پاداشی بهتر برای ۵ دهه مجاهدات خالصانه و خستگی‌ناپذیر، جز شهادت نیست.
 
وی اظهار کرد: شهید آیت‌الله رئیسی همانطور که توجه ویژه‌ای به دیپلماسی خارجی و گسترش روابط ایران با کشور‌های مختلف دنیا به منظور بهبود اوضاع اقتصادی کشور داشت، عنایت ویژه‌تری نسبت به رفع مشکلات مناطق محروم داشت به طوری که همواره شب را از روز برای خدمت‌رسانی به عامه مردم به خصوص مردم محروم‌ترین مناطق نمی‌شناخت و عاقبت در یکی از همین مأموریت‌های خدمت‌رسانی به فوز عظیم شهادت دست یافت.
 
رئیس جهاددانشگاهی فارس یادآور شد: از خداوند بزرگ مسئلت داریم تا عاقبت و نتیجه زندگی ما را نیز سعادت و شهادت در راه اسلام قرار دهد.
 
انتهای پیام/

نظر شما