شناسهٔ خبر: 66789312 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

جهت تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور فقید ایران؛ «مسرور بارزانی» در سرکنسولگری ایران در اربیل حضور یافت

«مسرور بارزانی» نخست‌وزیر اقلیم کردستان عراق امروز اول خرداد ماه ۱۴۰۳ با حضور در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل ضمن اعلام مراتب تسلیت و همدردی خود و مردم شریف اقلیم کردستان عراق به ایران، دفتر یادبود شهادت آیت الله رییسی، رئیس جمهور خدوم ملت ایران و شخصیت محبوب منطقه و جهان و نیز همراهان شهید وی را امضاء نمود.

صاحب‌خبر -

نخست‌وزیر اقلیم کردستان عراق جهت تسلیت و همدردی به مناسبت شهادت رئیس جمهور و وزیر امور خارجه فقید کشورمان و هیأت همراه آنان در سرکنسولگری ایران در اربیل حضور یافت.

به گزارش مهر، «مسرور بارزانی» نخست‌وزیر اقلیم کردستان عراق امروز اول خرداد ماه ۱۴۰۳ با حضور در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل ضمن اعلام مراتب تسلیت و همدردی خود و مردم شریف اقلیم کردستان عراق به ایران، دفتر یادبود شهادت آیت الله رییسی، رئیس جمهور خدوم ملت ایران و شخصیت محبوب منطقه و جهان و نیز همراهان شهید وی را امضاء نمود.

پیش از این نیز «نیچروان بارزانی»، رئیس اقلیم کردستان عراق ضمن ابراز «عمیق‌ترین تسلیت‌ها به دولت و مردم ایران» بابت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور فقید کشورمان و هیات همراه، اعلام کرد که «درگذشت آن‌ها ما را عمیقاً ناراحت کرد».

برچسب‌ها:

نظر شما