شناسهٔ خبر: 66701705 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

تعویض طلایی مارینوس در صدر گلزنان حذفی!

مسعود زائر کاظمینی در دو بازی متوالی جام حذفی به عنوان جانشین به میدان آمد و برای گل‌گهر گلزنی کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، مسعود زائر کاظمینی با دوگلی که مقابل هوادار به ثمر رساند در کنار عیسی آل‌کثیر در صدر جدول گلزنان جام حذفی قرار گرفت و با توجه به صعود گل‌گهر این شانس را خواهد داشت تا به تنهایی در صدرجدول گلزنان قرار بگیرد.

مسعود زائر کاظمینی در بازی با فجرسپاسی به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و توانست در دقیقه 86 گل سوم گل‌گهر را مقابل فجر به ثمر برساند و این اولین گل او در جام حذفی بود.

او در بازی روز گذشته مقابل هوادار عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و توانست دو گل در این مسابقه به ثمر برساند، ظاهر کاظمینی در دقیقه 67 جانشین امیر جعفری شد و روی ارسالی که از روی نقطه کرنر شد در دقیقه 75 سومین گل گل‌گهر و اولین گل خودش را به ثمر رساند.

ویدئو: 332949

دومین گل او در دقایق پایانی بازی روی یک ضدحمله سریع وارد دروازه هوادار شد، زائر کاظمینی ضربه مهدی ممی‌زاده را در بین راه قطع کرد و گل دوم خودش و گل چهارم گل‌گهر را به ثمر رساند.

ویدئو: 332951

این بازیکن در که در دو بازی اخیر جام حذفی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده است توانست در حضور کمتر از 90 دقیقه 3 گل به ثمر برساند و در کنار عیسی آل‌کثیر در جدول گلزنان قرار بگیرد.

نظر شما