شناسهٔ خبر: 66701643 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

مهدی‌زاده: امیدوارم تراکتور هم روزی قهرمان شود

بازیکن مس می‌گوید که تیم آنها می‌تواند از مدعیان کسب عنوان قهرمانی جام حذفی باشد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان توانست در تبریز دست به کار بزرگی زده و تراکتور را شکست دهد. شاگردان نویدکیا با غلبه بر حریف خود، راهی مرحله یک نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی شدند.

محمدرضا مهدی‌زاده بازیکن مس رفسنجان که سابقه بازی در تراکتور را نیز دارد، در پایان بازی گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود. می‌دانستیم که تراکتور چیزی برای از دست دادن ندارد و می‌خواهد هر طور که شده، این جام را به دست بیاورد. ما نیز در هفته‌های اخیر، بازی‌های خیلی خوبی انجام دادیم و آمده بودیم که تا لحظه آخر بجنگیم و شانس خودمان را برای قهرمانی امتحان کنیم. خدا را شکر وارد جمع چهار تیم پایانی شدیم و باید ببینیم که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

او درخصوص اینکه مس چقدر شانس قهرمانی دارد، اضافه کرد: از زمانی‌که آقای نویدکیا آمده‌اند، در شانزده بازی گذشته فقط یک شکست داشته‌ایم و فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کنیم. تا روز آخر، می‌جنگیم و شانس‌مان را برای قهرمانی امتحان می‌کنیم. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و برای مس رفسنجان، افتخار بزرگی کسب کنیم.

2022718

با توجه به اینکه مهدی‌زاده عضو تراکتور بوده، در پاسخ به این سوال که وضعیت تراکتور را چگونه می‌بیند، پاسخ داد: همه می‌دانیم که هواداران در تبریز از بازیکنان جام می‌خواهند. تراکتور هر فصل چند بازی را به دلیل تلاش برای کسب نتایج خوب و کسب جام، تحت فشار برگزار می‌کند. این مسائل طبیعی است. امیدوارم در سال‌های بعد، اتفاقات خوبی برای آنها رخ بدهد و بتوانند دل هواداران را شاد کنند. با اینکه استادیوم پر نشده بود، ولی بازی جو بی‌نظیری داشت. امیدوارم در سال‌های بعد بتوانند هواداران را خوشحال کنند.

نظر شما