شناسهٔ خبر: 66701613 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

آغاز مجدد عملیات قطعه ۵ آزاد راه هشترود - مراغه

فرماندار هشترود از ادامه عملیات قطعه ۵ آزاد راه هشترود - مراغه تا چند روز آینده خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری ایمنا از آذربایجان‌شرقی، فرید قشلاقی شامگاه _پنجشنبه بیست و هفتم اردیبهشت_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قطعه ۵ آزاد راه هشترود - مراغه به طول ۶ کیلومتر شهر هشترود را به اتوبان پیامبر اعظم (ص)، آزاد راه هشترود - مراغه و جاده قدیم هشترود - مراغه متصل می‌کند.

وی افزود: نبود رمپ و لوپ استاندارد برای ورود به اتوبان پیامبر اعظم (ص) و به آزاد راه هشترود- مراغه مردم را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کرده بود و متأسفانه از جاده غیر استاندارد روستایی دامناب استفاده می‌شد و بعضاً به خاطر نبود زیر ساخت‌ها و غیر استاندارد بودن با تصادفات جاده‌ای مواجه می‌شدیم.

فرماندار شهرستان هشترود در ادامه اذعان کرد: مشکل تملک بخش از اراضی کشاورزان در این مسیر ۶ کیلومتری در حال رایزنی و حل شدن است و مشکل پرداخت پول زمین‌های کشاورزان حل خواهد شد.

قشلاقی در ادامه خواستار بهسازی جاده هشترود - دامناب که به جاده مرگ مشهور است، شد و گفت: کم عرض بودن این جاده و غیر استاندارد بودن و نبود روشنایی باعث بروز تصادفات مرگبار می‌شود که با پیگیری‌های اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سال گذشته تعریض پل‌ها صورت گرفت که امیدواریم با تخصیص اعتبار لازم دیگر موارد این جاده امسال حل شود تا شاهد بروز تصادف و مرگ عزیزانمان نباشیم.

وی از آزادسازی مسیر کانال عبوری رودخانه داخل محله گنجینه کتاب (گَزَری دره سی) توسط امور آب و تکمیل دیوار با همکاری شهرداری و منابع آب خبر داد.

نظر شما