شناسهٔ خبر: 66701557 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

احتمال رقم خوردن دربی در فینال حذفی

گل‌‎گهر سیرجان و مس رفسنجان شانس رسیدن به فینال جام حذفی فصل جاری را دارند.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش‌سه"، مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در سال جاری نیز مانند مراحل گذشته با اتفاقات ویژه و شگفتی همراه بود و در شب حذف تراکتور 4 تیم آلومینیوم، مس رفسنجان، گل گهر و سپاهان به جمع 4 تیم پایانی رسیدند.

در مرحله نیمه نهایی و طبق قرعه از پیش تعیین شده دو تیم گل گهر و سپاهان باید به مصاف هم بروند که میزبان این بازی با قرعه تعیین خواهد شد و تیم فوتبال آلومینیوم هم با مس رفسنجان بازی خواهد کرد که با توجه به بازی دور از خانه هر دو تیم باز هم قرعه میزبان این مسابقه را مشخص خواهد کرد.

2022704

اما در شرایطی که سپاهان یکی از پرافتخارترین تیم‌های حاضر در فوتبال ایران پس از سرخابی‌ها در جام حذفی به‌شمار می‌رود و آلومینیوم و گل گهر نیز در سالیان اخیر و پس از اضافه شدن به لیگ برتر حضور در نیمه نهایی را تجربه کرده‌اند، مس رفسنجان برای اولین مرتبه به جمع 4 تیم پایانی این جام می‌رسد.

با توجه به اینکه مس و گل گهر در مرحله بعدی باید با آلومینیوم و سپاهان بازی کنند، حتی کرمانی‌ها این شانس را دارند تا دو تیم استان‌شان را در فینال ببینند و یک دربی جذاب را در فینال حذفی تماشا کنند که البته کار سختی پیش روی آنها قرار دارد.

2022705

نظر شما