شناسهٔ خبر: 63763423 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

منصوری در جمع خبرنگاران:

مترو و ۴ هزار واحد مسکونی شهر پرند با حضور رئیسی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: متروی پرند با حضور رئیس‌جمهور افتتاح خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن منصوری در پایان جلسه هیأت در جمع خبرنگاران، گفت: رییس‌جمهور در بازدید سال گذشته خود از این پروژه دستور دادند که پروژه تکمیل شود، نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شد و به لطف خدا فردا مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.همچنین ۴ هزار واحد مسکونی در شهر پرند و رباط کریم هم‌زمان با متروی این شهر افتتاح خواهد شد.

معاون اجرایی رییس‌جمهور گفت:هفته آینده هیات وزیران به استان البرز سفری خواهد داشت. بعد از سفر اول هیات دولت به این استان حدود ۱۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات و حدود ۴۰۰۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی تزریق شد. روز گذشته سه‌شنبه نشستی با حضور رییس‌جمهور و فعالان اقتصادی و عمرانی برگزار و تصمیماتی اتخاذ شد از جمله افتتاح هفت کیلومتر از بخش شمالی کمربندی شهید سلیمانی و به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های آب، فاضلاب، تصفیه‌خانه و مسکن کرج و استان البرز نیز در دستورکار است.

وی افزود: نشست مشترک فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران استان البرز با حضور رییس‌جمهور برگزار خواهد شد .نهضت اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره به بیمارستان شهید سلیمانی فردیس کرج رسید. این پروژه در شهری با ۸۰۰ هزار شهروند، فاقد هر گونه بیمارستان بود. این بیمارستان ۲۴۰ تختخواب دارد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما