شناسهٔ خبر: 63594178 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح عنوان کرد؛

پیشرفت در سپاه ثارالله استان کرمان

سرلشکر باقری با اشاره به مجموعه گزارشات احصا شده، گفت: این گزارشات بیانگر پیشرفت در سپاه ثارالله استان کرمان است که جای تشکر دارد.

صاحب‌خبر -

سرلشکر محمد باقری شامگاه امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه جاری همزمان با اولین روز هفته بسیج با فرماندهان ارشد سپاه ثارالله استان کرمان با هدف ارزیابی و نظارت مستقیم و بررسی روند گزارش‌های واصله دیدار کرد.

سرلشکر باقری، رئیس کل ستاد نیروهای مسلح در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: درختی که شهید سلیمانی غرس کرد، امروز ثمره آن را به‌خوبی می‌بینیم.

 او ادامه داد: هفته بسیج را به بسیجیان عزیز و همه عزیزان خدمتگزار در بسیج تبریک عرض می‌کنم.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح با اشاره به مجموعه گزارشات احصا شده بیان داشت: این گزارشات بیانگر پیشرفت در سپاه ثارالله استان کرمان است که جای تشکر دارد و از همه زحمات و تلاش‌های صورت گرفته قدردانی می‌کنم.

سردار نظری، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز گفت: این جمع بندی با حضور، رئیس ستاد، هیئت رئیسه و سپاه و سازمان بسیج کشور، در خصوص اقدامات انجام شده و سطح خدمات ارائه شده، سپاه و همه سطوح نیرو‌های نظامی و انتظامی انجام شد.

او افزود: برای دستیابی به این جمع بندی، به مدت ۳ هفته معاونان و رده‌های تخصصی، فعالیت‌هایی همچون رزم و اقدامات فرهنگی و تبیینی را به صورت میدانی زیر نظر داشتند و از سویی همه فعالیت‌های یک ساله نهاد‌هایی همچون: سپاه و نیرو‌های نظامی و انتظامی را مورد ارزیابی و تحلیل قرار دادند.

سردار نظری ابراز امیدواری کرد: با این تحلیل، بررسی و جمع بندی اقدامات و خدمات صورت گرفته در عرصه‌های مختلف برای رفع کاستی ها، نقایص احتمالی و درنهایت، مردم یاری، مردم یاوری و امنیت پایدار، گام برداریم.

نظر شما