شناسهٔ خبر: 62710571 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

رییس پلیس راه:

ترافیک در آزاد راه قزوین - کرج سنگین است

قزوین - ایرنا - رییس پلیس راه استان قزوین از ترافیک سنگین در مسیر شمالی آزاد راه قزوین - کرج خبر داد و گفت: رانندگان هنگام گذر از این مسیر ضمن رعایت قوانین رانندگی، از هرگونه شتاب در رسیدن به مقصد خودداری کنند.

صاحب‌خبر -

سرهنگ فرهاد ذاکری منش روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو، از روز گذشته شاهد حجم بالای ترافیک در سطح راه های برون شهری این استان هستیم تا جایی که مسیر شمالی آزادراه قزوین - کرج، از محدوده پمپ بنزین وحدت تا عوارضی شماره ۲ به علت ترافیک سنگین تردد خودورها به کندی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه ترافیک در لاین جنوبی آزادراه قزوین - کرج و همچنین لاین شمالی آزادراه قزوین - زنجان نیمه سنگین اما روان است، خاطرنشان کرد: پلیس راه قزوین برای امنیت خاطر مسافران و تسهیل در امر تردد، محدودیت ترافیکی را در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری برای جاده قدیم قزوین - رشت از ساعت ۸ تا ۲۴ در هر ۲ مسیر رفت و برگشت به اجرا می گذارد.

سرهنگ ذاکری منش به آماده باش ۱۰۰ درصدی عوامل پلیس راه تا شنبه هفته آینده اشاره کرد و افزود: از رانندگان درخواست داریم تا ضمن حرکت در مسیر خود، از هرگونه انحراف و تغییر مسیر ناگهانی خودداری کرده و در طول سفر نیز از صحبت کردن با تلفن همراه و سرنشینان خودرو امتناع ورزند.

رییس پلیس راه قزوین یادآور شد: خوشبختانه با رعایت صحیح قوانین رانندگی از سوی رانندگان و حضور شبانه روزی پلیس در سطح جاده ها، از روز گذشته تاکنون هیچ حادثه منجر به فوت در سطح استان گزارش نشده است.

نظر شما