شناسهٔ خبر: 62708971 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

آمار جذاب پرسپولیس در تقابل با الدحیل

پرسپولیس در دوحه فوتبالی ارائه کرد که همه منتقدان بازی با النصر و اشتباهات آن مسابقه را فراموش کردند ضمن اینکه آما رقابل توجهی هم از خود ثبت کرد.

صاحب‌خبر -

پرسپولیس در این مسابقه فوتبال مالکانه‌اش را به رخ الدحیل کشید و ۵۸ درصد زمان بازی صاحب توپ بود. پرسپولیس در این بازی ۱۶ شوت زد که ۶ تا از آن‌ها داخل چهارچوب بود. در حالی که الدحیل کلا ۶ تا شوت زد که فقط سه تا از آن‌ها داخل چهارچوب بود و هیچ کدام هم شانس موقعیت گل حتم یبه شمار نمی‌رفت.

پرسپولیس ۶ شوت حریف را بلاک کرد و ۵ شوت هم از خارج از محوطه جریمه زد، اما آمار حریف در هر دو آیتم ۱ بود.

شوت‌های پرسپولیس از داخل محوطه جریمه ۱۱ تا بود و برای الدحیل ۵ تا، اما دقت شوت پرسپولیسی‌ها ۳۳ درصد و حریف ۵۰ درصد.

پرسپولیس در این مسابقه ۵۲۳ پاس داد که ۸۵.۹ درصد دقیق بود، اما الدحیل ۳۷۲ پاس داد که ۸۱ درصد دقت داشت. ۵۴ درصد پاس‌های پرسپولیس هم بلند بود و برای الدحیل ۵۱ درصد.

پرسپولیس ۱۳ ارسال داشت با دقت ۳۰.۸ درصدی داشت و الدحیل ۶ سانتر کرد با دقت ۳۳.۳ درصدی.

در فاز دفاع الدحیل شرایط بهتری داشت؛ ۱۵ تکل زد که ۷۳.۳ درصد آن صحیح بود، اما بازیکنان پرسپولیس فقط ۵ تکل زدند که ۶۰ درصد آن سالم بود.

در پوشش هم آمار متفاوت دو تیم مشخص می‌کند الدحیل چقدر تحت فشار بوده است. الدحیل در این بازی ۲۲ پوشش داشت و پرسپولیس فقط ۹ تا.

در دوئل‌های انفرادی برتری با الدحیل بود که ۵۶.۳ درصد در مقابل ۴۳.۷ درصد آمارش را ثبت کرد. در دوئل‌های منطقه‌ای هم الدحیل آمار ۶۳.۶ درصد و پرسپولیس ۳۶.۴ درصد را ثبت کردند.

جالب اینکه پرسپولیس ۸ کرنر زد و حریفش فقط یکی ضمن اینکه پرسپولیسی‌ها ۷ بار در آفساید ماندند و الدحیلی‌ها فقط یک بار در تله آفساید گیر کردند.


منبع: ورزش سه

برچسب‌ها:

نظر شما