شناسهٔ خبر: 62615171 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

معاون اول دادستان کل کشور:

تبیین خباثت های آمریکای جهانخوار برای نسل جوان‌ ضرورت دارد

شیراز – ایرنا - معاون اول دادستان  کل کشور با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی به معنای شناختن دشمن و اهداف اوست، تبیین  خباثت های آمریکای جهانخوار برای نسل جوان را ضروری دانست.

صاحب‌خبر -


به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی شامگاه چهارشنبه در دهمین نشست حقوق بشر امریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب افزود: اگر امروز برخی از جوانان و مردم معترضند یا دل در گرو آمریکا دارند به این خاطر است که خباثت‌ها و اهداف واقعی این کشور برای آنها تبیین نشده است.
وی ضمن قدردانی ار مسئولان برگزاری نشست تخصصی حقوق بشر امریکایی در حرم مطهر احمدبن موسی، افزود: دلبستگی برخی مردم به امریکا و امید بستن به او به دلیل بیان نشدن خباثت‌های آمریکای جهانخوار است و باید در چنین نشست هایی بیشتر به صورت گسترده تر اهداف و اقدمات استکبار جهانی تبیین شود.
معاون اول دادستان کل کشور گفت: امروز در بسیاری از کشورهای اروپایی نیز اجازه شناخت آمریکا به جوانان داده نمی‌شود .
موسوی ادامه داد: در کشورهای منطقه نیز دشمن شناسی وجود ندارد و اجازه برپایی برائت از مشرکان و استکبار داده نمی‌شود.
وی با اشاره به تاکید مداوم رهبر معظم انقلاب بر دشمن شناسی، گفت: جوانان ما بدانند با چه کسانی طرف هستند؛ دولتی روسیاه تر و بی ابرو تر از آمریکا وجود ندارد که تاریخ ان با کشتار وحشیانه بومیان این قاره آغاز شده و ملت‌های سراسر دنیا مانند ژاپن، ویتنام، افغانستان و عراق از ظلم و کشتار آنها در امان نبوده‌اند.
معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب بیان کرد: ناامیدی ممنوع است چرا که ایران اسلامی در نزدیکی قله قرار دارد.
وی یادآور شد: کشورهای دنیا بسیار بر روی سخنان رهبر فرزانه جمهوری اسلامی ایران حساب می‌کنند چرا که منطبق با واقعیت سخن می گویند.
موسوی اذعان کرد: دشمن تحریم و تهدید می‌کند و همه حربه های خود را به کار می‌گیرد اما باید دانست که پیروزی ملت ایران نزدیک است و باید امیدوار بود.

نظر شما