شناسهٔ خبر: 62614459 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

تأکید جوانان و دانش آموزان مهاباد بر ادامه راه شهدا

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس جمعی از جوانان و دانش آموزان مهابادی در اجتماع خود بر ادامه راه شهدا تأکید کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز مهاباد؛ در این مراسم دانش آموزان دبیرستان شاهد مهاباد با تجمع در کانون فجر بر ادامه راه شهدا و حمایت از آرمانهای والای نظام اسلامی تأکید کردند.تأکید جوانان و دانش آموزان مهاباد بر ادامه راه شهدا

فرماندار ویژه شهرستان مهاباد هم در این مراسم، پیشرفتهای مهم زنان و فعالیت آنها در عرصه های  مختلف را از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: بی شک نقش بی بدیل و مؤثر زنان در دوران انقلاب اسلامی و هست سال دفاع مقدس امری انکارناپذیر و سرشار از ایثارگری آگاهانه در پشت جبهه های جنگ بود.

حسن عباسی افزود: امروزه شرایط زنان در جامعه با قبل از انقلاب برابر نیست و بخشی عمده صندلی دانشگاهها و مراکز علمی توسط دختران و بانوان پرشده است.

مدیرآموزش وپرورش شهرستان مهاباد هم در این مراسم، امنیت کنونی کشور را مرهون ایثار و از خودگذشگی جوانان در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست.

رسولی افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس برای پایداری نظام اسلامی جوانان زیادی از جان خود گذشتند و ما در مقابل این ایثارگری و از خودگذشتگی آنان سرتعظیم فرود می آوریم چرا که  همین جوانان آرامش و امنیت را برای ما به ارمغان آورده اند.

برپایی نمایشگاهی با موضوع دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

<div id="video-display-embed-code_10194244"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/3992933/10194244?width=400&height=300"></script></div>

نظر شما