شناسهٔ خبر: 62614445 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

به مشکلات سربازان رسیدگی شود

زهرا عسگری

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی فارس با اشاره به نقش سربازان در تأمین امنیت، بر ضرورت رسیدگی به مشکلات سربازان تأکید کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، سردار کوروش سالمی امروز، ۵ مهرماه در مراسم گرامیداشت روز سرباز در شیراز با بیان اینکه سربازان سرمایه‌های با ارزشی هستند که باید به مشکلات آنان رسیدگی شود، گفت:‌ به سربازان به چشم برادرانی نگاه می‌کنیم که در کنار ما وظیفه سنگین تأمین امنیت را بر عهده دارند.

وی بیان کرد: نقش رزمندگان در دوران دفاع مقدس و ارزش‌ها و دستاوردهای آن دوران باید به صورت ویژه و گسترده در جامعه تبیین شود.

سالمی افزود: در دوران دفاع مقدس، رزمندگان اسلام با تکیه بر خودباوری و قدرت ایمان توانستند رشادت‌ها و جانفشانی‌های زیادی از خود نشان دهند تا دشمنان نتوانند یک وجب از خاک میهن عزیزمان را به تسخیر خود در آورند.

وی تصریح کرد: امروز نیز دشمنان ایران اسلامی با شیوه‌های مختلفی از جمله جنگ نرم و تهاجم فرهنگی سعی می‌کنند بنیان خانواده‌ها را متزلزل و به تبع آن به آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی خدشه وارد کنند ولی با رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هوشیاری مردم به مانند همیشه در این مسیر ناکام می‌مانند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی فارس با بیان اینکه نقش سربازان در ارتقای نظم و امنیت جامعه بی‌بدیل است، بهترین دروان زندگی را دوران خدمت مقدس سربازی عنوان کرد و ادامه داد: در طول خدمت فرصت‌ها را غنیمت شمارید تا بتوانید از تجارب گرانبهایی که به دست می‌آورید، در زندگی خود استفاده کنید.

وی تأکید کرد: افتخار ما این است که سرباز ولایت و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشغول به خدمت هستیم که ارزش‌های والایی نظیر ایثار، شهادت و از خودگذشتگی در آن جاری است.

سالمی با اشاره به نگاه ویژه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سربازان، افزود: به عنوان سربازان ولایت تا جان در بدن داریم در راستای حفظ آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام

نظر شما