شناسهٔ خبر: 62614407 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

طی روزهای آینده؛

خبرهای خوشی در مورد پادگان ۰۷ خرم‌آباد به اطلاع مردم می‌رسد

خرم‌آباد - فرمانده نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: خبرهای خوشی طی روزهای آینده دررابطه‌با پادگان ۰۷ خرم‌آباد به اطلاع مردم می‌رسد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ کیومرث حیدری امروز چهارشنبه در حاشیه آئین افتتاح پل شهدای ارتش چگنی در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پادگان ۰۷ خرم‌آباد، اظهار داشت: پادگان ۰۷ برابر قانون مصوب مجلس شورای اسلامی و اوامر فرمانده معظم کل قوا باید از شهر خارج و درگذشته اقدام لازم صورت گرفت و در جای دیگر مستقر شد.

وی گفت: اراضی پادگان ساماندهی شده و روزبه‌روز عرصه ساماندهی آن با همراهی استاندار پیش می‌رود و مسئولان استانی دست‌به‌دست هم دهند تا اقدامات لازم هرچه بهتر صورت پذیرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به جلسه با استاندار لرستان اشاره کرد و افزود: آنچه که مهم است در این اراضی هم مردم و مقامات شهری در مبلمان شهری حق مسلم دارند و هم ارتش حق مسلم دارد که هر دو مورد در قانون دیده شده است و اختلاف‌نظری که در بحث اجرا وجود داشت طی جلسه با استاندار لرستان تلاش شد که به وحدت نظر تبدیل شود و در روزهای آینده خبرهای خوشی از سوی ارتش یا مقامات استانی به اطلاع مردم خواهد رسید.

امیر سرتیپ حیدری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به برکت وجود فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای، شعار در رکاب ولایت، ارتش فدای ملت، هر جا که مردم نیازمند کمک باشند، فرزندان ارتش در کنار آنها سایه‌به‌سایه همراهی می‌کنند افزود: محرومیت‌زدایی بنا بر اوامر فرمانده معظم کل قوا تکلیف ما است.

وی افزود: در موضوع محرومیت‌زدایی تکلیف داریم در کنار مردم باشیم و در این باره در سه استان سیستان و بلوچستان، لرستان، کرمان و بخش‌هایی از هرمزگان نیروی زمینی ارتش مشغول به محرومیت‌زدایی است که طرح‌های محرومیت‌زدایی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به سرانجام برسانند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه ۱۱ تیپ نیروی زمینی در مرزهای ایران مستقر است، بیان کرد: پل شهدای ارتش چگنی در ۹ ماه احداث شده است.

نظر شما