شناسهٔ خبر: 62614269 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

دومین مسابقه سواری استقامت با اسب کاسپین ایران برگزار شد

دومین مسابقه سواری استقامت با اسب کاسپین در استان گیلان در محل باشگاه سوارکاری رخش تالش برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ مدیر کمیته فنی انجمن حفاظت از اسب کاسپین گفت : انجمن حفاظت از اسب کاسپین با حمایت فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران، سری مسابقات سواری استقامت کودکان را برای اولین بار در ایران راه اندازی کرده است.

مهدی بختیاری افزود: دومین مسابقه سواری استقامت با اسب کاسپین که به میزبانی باشگاه سوارکاری رخش تالش برگزار شد، دانیال دشتی، ایسان مهدی نژاد، آیدین مهدی نژاد، سامیار پورنووی،  امیر محمد عدلی، دینا مرتضایی، یلدا گلی لرز و آرش بخشی توانستند مسیر ۱۵ کیلومتری مسابقه را با موفقیت طی کنند.

مدیر کمیته فنی انجمن در مراسم اختتامیه این رویداد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجمن و تقدیر از میزبان این مسابقه اضافه کرد: توسعه کاربردهای ورزشی اسب کاسپین در سطح ملی و ایجاد تسهیلات برای تولیدکنندگان و پرورش دهندگان اسب ضروری بوده که نیازمند توجه بیشتر مسئولان نسبت به این موضوع است.

 در این دور از مسابقات حسن محمد یاری، نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس ،حمید شکیبا مهر ، مدیر کل دفتر فنی وزارت ورزش و جوانان،  بهزادپور پناه، رئیس شورای شهر تالش، هادی رحیمی، رئیس شورای شهرستان، منصور سلامت، معاون آموزش و پرورش تالش و نظیری، رئیس اداره ورزش و جوانان، حکم ، تقدیرنامه و هدایا را به سوارکاران اهدا کردند.

لازم به ذکراست فروشگاه‌های لوازم سوارکاری اشکان و بنیامین و همچنین شرکت برنج آسیایی به عنوان اسپانسر این مسابقه را حمایت کردند.

دومین دوره مسابقه سوارکاری استقامت با اسب کاسپین به میزبانی گیلان در محل باشگاه سوارکاری رخش تالش با مدیریت طاهر بالازاده برگزار شد.

photo_۲۰۲۳-۰۹-۲۷_۱۸-۴۳-۲۰

photo_۲۰۲۳-۰۹-۲۷_۱۸-۴۳-۲۲

photo_۲۰۲۳-۰۹-۲۷_۱۸-۴۳-۰۷

photo_۲۰۲۳-۰۹-۲۷_۱۸-۴۳-۱۳

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما