شناسهٔ خبر: 62614133 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

در گفت و گو با جماران مطرح شد؛

غضنفرآبادی، نماینده بم: موضوعات خوبی در لایحه برنامه هفتم توسعه لحاظ شده/ نسبت به برنامه ششم نوآوری‌های در آن وجود دارد/ رشد اقتصادی با توجه به زیر ساخت‌ها محقق خواهد شد؛ ما به رشد 8 درصد خواهیم رسید

موسی غضنفرآبادی نماینده مردم کرمان( بم) در مورد نگرانی دولت نسبت به پیشنهادات مجلس در لایحه به جماران گفت: قرار بر این شد آنجایی که قوانین دائمی را نقص می‌کند و همینطور الحاقاتی که کمیسیون انجام داده بود حذف شود.

صاحب‌خبر -

موسی غضنفرآبادی نماینده مردم کرمان( بم) در مورد بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه به خبرنگار جماران گفت: جزو موافقین لایحه بودم و در صحن علنی در این رابطه صحبت کردم؛ موضوعات خوبی در لایحه لحاظ شده است و نسبت به برنامه ششم نوآوری‌های در آن وجود دارد، مثل؛ با ظرافت بحث صدور گواهی وراثت را که در سال‌های متمادی بدون دلیل در دادگاه‌ها صادر می‌شد به ثبت احوال واگذار شد.

وی افزود: روح امید، پیشرفت، برنامه ریزی و کارشناسی در لایحه مشهود است.

غضنفرآبادی گفت: رشد اقتصادی با توجه به زیر ساخت‌ها محقق خواهد شد و راه‌کارهایی که در لایحه بیان شده است ما به رشد ۸ درصد خواهیم رسید.

غضنفرآبادی در خصوص رد تمدید برنامه ششم افزود: کار دشوار خواهد شد. باید مصوب شود تا دولت تا بودجه ۱۴۰۳ را بر مبنای آن لایحه تنظیم کند و تدبیر صورت بگیرد. اگر تائید نکرده باشند باید راهکار بعدی اندیشیده شود.

وی در مورد نگرانی دولت نسبت به پیشنهادات مجلس در لایحه گفت: قرار بر این شد آنجایی که قوانین دائمی را نقص می‌کند و همینطور الحاقاتی که کمیسیون انجام داده بود حذف شود. 

غضنفرآبادی در پایان به خبرنگار جماران گفت: با توجه به توضیحات دکتر قالیباف تفاهمی بین دولت و مجلس ایجاد شده است و نسبت به نگرانی دولت تعادلی صورت گرفته است.

اخبار مرتبط

انتهای پیام

نظر شما