شناسهٔ خبر: 62613793 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران:

۵۶ منطقه دارای آسیب در مازندران وجود دارد

نکا- معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از وجود ۵۶ منطقه آسیب زا در استان خبر داد و گفت: خدمات رسانی به مردم این مناطق سرعت گرفته است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله سلگی عصر چهارشنبه با حضور در منطقه آسیب مهرگان شهرستان نکا مشکلات و نیازهای مردم این منطقه را مورد بررسی قرار داد و د. حاشیه این بازدید با تاکید بر عزم دولت سیزدهم برای کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: در اجرای سیاست مدون دولت سیزدهم و با تاکید استاندار مازندران ساماندهی مناطق آسیب مازندران در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به وجود ۵۶ منطقه آسیب در مازندران اظهار کرد: با ورود ستاد اجرایی فرمان امام، کمیته امداد، بهزیستی و دستگاه‌های خدمات رسان اجتماعی روند خدمات رسانی به مردم این مناطق سرعت گرفته است.

معاون استاندار مازندران همچنین در دیدار چهره به چهره با مردم ساکن در شهرک مهرگان نکا و اطلاع از کمبودهای فرهنگی، عمرانی و اقتصادی آنان، هماهنگی‌های لازم را برای رفع و تأمین آنها انجام داد.

سلگی در این بازدید ۳ ساعته بر ضرورت اهتمام مدیران دستگاه‌های خدمات رسان مانند آبفا، برق، گاز و فرمانداری نکا برای رسیدگی فوری به نیازهای جدی مردم این شهرک تاکید کرد و یادآور شد: با بازرسی و ارزیابی خدمات رسانی دستگاه‌های مسئول در این شهرک با کم تحرکی احتمالی مدیران مربوطه برخورد قاطع خواهد شد.

نظر شما