شناسهٔ خبر: 62613705 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

وزارت فرهنگ سال گذشته اجازه خدشه دشمن به حوزه فرهنگ و هنر را نداد

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت ارشاد در جریانات سال گذشته اجازه نداد این حوزه درگیر اقدامات دشمن شود و این نکته دلیل عصبانیت دشمن است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در خصوص تحریم وزیر فرهنگ و معاون وزیر اظهار داشت: غرب به روشهایی که عقلانی نیست سعی می‌کند با افکار عمومی بازی کند و این تحریم هم بخشی از فشارهای همه جانبه غرب علیه مسئولان کشور است که معتقدم راه به جایی نخواهد برد.

نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص دلایل تحریم‌های فرهنگی افزود: تحریم وزیر فرهنگ توسط انگلیس فقط یک عملیات روانی است.

وی در مورد عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریانات سال گذشته گفت: قطعا هنر در کشورمان امیدآفرین و فراگیر است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درجریانات سال گذشته اجازه نداد که این حوزه درگیر اقدامات دشمنان ملت ایران شده یا دچار خدشه قرار گیرد.

متفکرآزاد در پایان خاطرنشان کرد: ما امیدواریم عملکرد وزارت ارشاد در تمام حوزه های هنری بیش از پیش متبلور باشد و ادامه فعالیت هنرمندان عزیز کشورمان نشان بدهد که این عملکرد موثر و امیدآفرین با تحریم شدن افول نخواهد کرد.

به گزارش فرهنگ، انگلیس اخیرا با تکرار بهانه های حقوق بشری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار تهران و سخنگوی فراجا را به فهرست تحریم ها اضافه کرد و مدعی شد این این کشور تحریم های جدیدی را در هماهنگی با سایر متحدانش، علیه ایران وضع کرده است. در این بیانیه با اشاره به سالگرد اغتشاشات پارسال آمده است: انگلیس، امریکا، کانادا و استرالیا تحریم های همتهنگ شده ای را علیه مقامات و نهادهای ایرانی اعمال کردند.

۵۷۵۷

نظر شما