شناسهٔ خبر: 62612403 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

سردار شریف از خیانت صورت‌گرفته در شهادت «شهید هاشمی» می‌گوید

سخنگو و مسؤول روابط‌عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه ما شاهد بودیم آن خیانتی که در شهادت شهید هاشمی صورت گرفت و شلیکی که به او شد، شلیک همراه با شناخت بود و این‌طور نبود که در یک تیراندازی کور اتفاق بیفتد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سردار رمضان شریف ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید حمیدرضا هاشمی معاون اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان که در مهرماه ۱۴۰۱ به شهادت رسید، اظهار کرد: هرکدام از پاسداران ما به علت ارادت به دستگاه اهل بیت و ولایت عطر و بوی خاصی دارند.

وی بیان داشت: فکر می‌کنم هرچه به این منبع فیض اتصال بیشتری داشته باشند، نورانیت، معرفت، نوع رفتار و اندیشه و عملکردی که با مواجه با دوست و دشمن دارند، متفاوت است.

شریف ابراز کرد: یکی از ویژگی‌های برجسته شهید هاشمی این بود که برای حفظ جان هموطنان عزیزمان خیلی دل می‌سوزاند، وقتی به‌صحنه شهادت او نگاه می‌کنید، می‌بینید آدمی در این سطح و با آن درجه از مسؤولیت و آن تجربه و سابقه در کارهای اطلاعاتی اما زمانی حس می‌کند جان تعدادی از مردم عزیز و بی‌گناه ما در زاهدان در خطر است خودش را به کانون اصلی شورش می‌رساند.

وی تصریح کرد: شهید هاشمی به کانون شورش رفت با وجود اینکه هم خودش و هم همه می‌دانستند، دشمن، چهره‌اش را شناسایی کرده و پُست، مسؤولیت و ماموریت او را می‌داند.

سخنگو و مسؤول روابط‌عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: همه ما شاهد بودیم آن خیانتی که در شهادت شهید هاشمی صورت گرفت و شلیکی که به او شد، شلیک همراه با شناخت بود و این‌طور نبود که در یک تیراندازی کور اتفاق بیفتد. شریف از شهید هاشمی به‌عنوان یکی از عناصر اطلاعاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب‌شرق کشور نام برد و از اشراف اطلاعاتی خوب وی خبر داد.

وی بیان داشت: زمان یکه شهید هاشمی متوجه شد، جان هموطنان در خطر است و او می‌تواند، ناجی باشد، برای نجات جان مردم بی‌گناه و زن و بچه مردم جانش را نثار کرد.

سخنگو و مسؤول روابط‌عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: برای خانواده سپاه پاسداران افتخار بزرگی‌ست که چنین نیروهایی را در دامن خود پرورش می‌دهد و از خدا می‌خواهم ما هم راه این شهیدان عزیز را ادامه دهیم و رهروان مناسبی برای تحقق آرمان‌های آنها باشیم.

پایان پیام/۸۰۰۱۹/ب

نظر شما