شناسهٔ خبر: 62611608 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

آقاخان در 30 سالگی بدون تیم ماند

وضعیت عجیب بازیکن اسبق استقلال

مرتضی آقاخان که در مقعطی به عنوان یکی از ستاره‌های لیگ توانست پیراهن استقلال را نیز به تن کند، اکنون شرایط عجیبی را متوجه خود می‌بیند.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، هافبک اسبق پیکان که با درخشش در این تیم توانست نامی برای خود دست و پا کند و با گلزنی جنجالی در دیدار مقابل پرسپولیس خبرساز شده بود، در ادامه پیراهن استقلال را بر تن کرد. با این حال یک مصدومیت بدموقع باعث شد تا سرنوشت او به شکلی متفاوتی پیش برود.

در نهایت مصدومیت‌های سریالی مانع از تداوم حضور و درخشش این بازیکن در جمع آبی‌پوشان شد تا او از استقلال جدا شود. آقاخان بعد از جدایی از استقلال راهی سایپا شد و در ادامه نیز پیراهن تیم‌های آلومینیوم، هوادار، پارس جنوبی را نیز بر تن کرد. با این حال او اکنون با اتفاقی عجیب مواجه شده و در 30 سالگی با توجه به قوانین جدید سازمان لیگ برای سهمیه بازیکنان، بدون تیم باقی مانده است.

باید دید بازیکنی که در ترکیب پیکان به عنوان یک ستاره پر سر و صدا در پنجره نقل و انتقالاتی خبرساز شده بود، اکنون چه شرایطی را دنبال خواهد کرد و چه سرنوشتی در انتظار اوست.

1931743 آقاخان با این گل از روی ضربه کاشته به پرسپولیس با پیراهن که خودش را هم از خود بیخود کرده بود، خبرساز شد و فصل بعدی را راهی استقلال شد.

نظر شما