شناسهٔ خبر: 62610847 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

(عکس) رویت گرگ در تگزاس؛ هادی چوپان راهی آمریکا شد

هادی چوپان قهرمان مستر المپیا 2022 برای پیگیری تمرینات خود در فاصله حدود 5 هفته تا مستر المپیا 2023، راهی آمریکا شد.

صاحب‌خبر -

 هادی چوپان بدنساز سرشناس ایرانی و فاتح دسته اوپن مستر المپیا 2023، برای پیگیری تمرینات خود زیر نظر هنی رامبد راهی آمریکا شد.

چوپان هفته گذشته راهی دبی شده بود، جایی که هنی رامبد بعد از ماه‌ها دوری به او ملحق شد. او برخلاف سال‌های اخیر در دبی در محیطی خلوت‌تر تمرین کرد و در حاشیه مسابقات دبی پرو 2023 نیز حاضر بود و ملاقات‌های گرمی با چهره‌های سرشناس دنیای بدنسازی چون کریس کورمیر، رولی وینکلار و دنیس ولف داشت.

هنی رامبد از حضور هادی چوپان در آمریکا خبر داد

حال هنی رامبد با انتشار تصویری از هادی چوپان، خبر از حضور او در آمریکا داده و گرگ ایرانی در فاصله کمتر از 40 روز مانده به مستر المپیا، تمرینات خود را زیر نظر مربی سرشناسش ادامه خواهد داد.

قابل پیش بینی است که گرگ ایرانی در مدت باقی مانده تا مستر المپیا، تمرینات مشترکی با هم‌تیمی‌های خود در ایووژن، درک لانسفورد و کریس بامستد، داشته باشد.

رویت گرگ در تگزاس؛ هادی چوپان راهی آمریکا شد

همچنین این احتمال وجود دارد که هادی چوپان در یکی از ویژه برنامه‌های المپیا بتل زیر نظر المپیا تیوی با یک بدنساز صاحب نام دیگر دسته اوپن تمرین مشترکی برگزار کند، این وعده‌ای بود که بعد از حضور درک لانسفورد و سامسون داودا در یکی از قسمت‌های این برنامه، مدیران این برنامه خطاب به مخاطبان خود داده بودند.

هادی چوپان در روز تولدش در تگزاس رویت شد

گرگ ایرانی در روز تولد خود در آمریکا رویت شده و هنی رامبد با انتشار تصویری از وی، سالروز تولد این بدنساز ایرانی را هم تبریک گفته است. چهره‌های سرشناسی به این پست اینستاگرامی هنی رامبد واکنش نشان داده و تولد هادی چوپان را تبریک گفته اند.

جی کاتلر قهرمان 4 دوره مستر المپیا یکی از سرشناس‌ترین افرادی است که به هادی تبریک گفته است. درک لانسفورد اصلی‌ترین رقیب هادی در استیج اورلاندو نیز سالروز تولد گرگ ایرانی را تبریگ گفته، هر چند احتمالا بهترین پیام، متعلق به فیل هیث بوده، قهرمان 7 دوره مستر المپیا که گرگ ایرانی را «هادی جون» خطاب کرده و تولد وی را تبریگ گفته است.

هادی چوپان در ماه‌های اخیر سخت در تلاش بوده تا دومین ساندوی خود را در اورلاندو کسب کند. او رقبای سرسختی در پیش دارد و به طور قطع مستر المپیا 2023 یکی از رقابتی‌ترین استیج‌های بدنسازی در سال‌های اخیر خواهد بود، جایی که چهره‌های سرشناسی هادی چوپان (قهرمان مستر المپیا 2022)، برندون کوری (قهرمان مستر المپیا 2019 و فاتح آرنولد کلاسیک در سال‌های 2019 و 2022)، درک لانسفورد (قهرمان دسته 212 پوند مستر المپیا 2021 و نایب قهرمان سال گذشته دسته اوپن)، سامسون داودا (قهرمان آرنولد کلاسیک 2023)، نیک واکر (قهرمان آرنولد کلاسیک 2021) و اندرو جکد (پدیده دنیای بدنسازی در دو سال گذشته) وارد رقابت خواهند شد.

 
 
 
 
 
 

نظر شما