شناسهٔ خبر: 62608135 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

ساکت، حریف و زمان بازی بعدی تیمش را نمی‌داند!

آرامش این سرمربی بعد از برد به‌هم خورد

برنامه ریزی عجیب برای مسابقات لیگ برتر بسیاری از تیم‌ها را با مشکل مواجه کرده و یکی از این تیم‌ها مس رفسنجان است.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، نارنجی پوشان لیگ برتر که محمد خدابنده‌لو و مجید نصیری دو بازیکن تاثیرگذار خود را همراه تیم ایران به بازی‌های آسیایی هانگژو فرستاده‌اند در غیاب آنها دیدار هفته پنجم خود را مقابل آلومینیوم اراک پشت سر گذاشتند و به اولین پیروزی خود در فصل جاری دست پیدا کردند.

با گذشت چند روز از این پیروزی شیرین برای مسی‌ها اما تعویق مسابقات هفته ششم و البته نامشخص بودن برگزاری یا لغو دیدار هفته هفتم اعضای این تیم را دچار یک بلاتکلیفی عجیب کرده است.

ساکت الهامی با توجه به تعویق هفته ششم به ناچار تمرینات تیمش را چند روز تعطیل کرد و از روز دوشنبه با شروع مجدد تمرینات بازیکنان را به آماده سازی فراخواند؛ آرامش بعد از پیروزی این سرمربی اما خیلی زود به بلاتکلیفی تبدیل شده است.

مس رفسنجان در هفته هفتم لیگ برتر میزبان استقلال تهران خواهد بود و طبق برنامه قبلی روز 15 مهرماه به عنوان زمان برگزاری این مسابقه اعلام شده است. در فاصله 10 روزه تا تاریخ اعلام شده قبلی اما برگزاری یا لغو مسابقه حساس مس با استقلال مشخص نیست!

با توجه به اینکه چهار بازیکن استقلال (سیدحسین حسینی، ارسلان مطهری، سامان تورانیان و امید حامدی فر) در هانگژو درگیر مسابقات آسیایی هستند و از قبل هم مشخص شده بود تا زمان حضور شاگردان عنایتی در تورنمنت چین بازی‌های استقلال به تعویق می‌افتد.

1931678

از این رو با توجه به برد امروز تیم ایران مقابل تایلند و باقی ماندن این تیم در بازی‌های آسیایی حداقل تا مرحله یک چهارم نهایی، همچنان مشخص نیست که دیدار مس رفسنجان و استقلال در زمان مشخص شده (15 مهر) برگزار می‌شود یا خیر.

حالا الهامی و شاگردانش برای آنکه بدانند مقابل استقلال در روز 15 مهر بازی می‌کنند یا خیر، باید تا دیدار بعدی تیم ایران در هانگژو منتظر بمانند. اگر عنایتی و شاگردانش به جمع چهار تیم و مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کنند، آنوقت آنها قطعا تا 17 مهر در چین هستند تا در رده بندی یا فینال مصاف بدهند. در این صورت بازی مس رفسنجان و استقلال لغو می‌شود. اگر تیم اعزامی ایران در هانگژو اما در مرحله یک چهارم نهایی از دور بازی‌ها حذف شود، با بازگشت بازیکنان استقلال به تهران آنها همراه سایر شاگردان نکونام آماده سفر به رفسنجان و دیدار با مس خواهند شد.

بی شک بلاتکلیفی موجود برای مس رفسنجان اتفاقی نیست که ساکت الهامی از آن راضی باشد. این سرمربی استقلالی به واسطه برنامه ریزی عجیب سازمان لیگ، نمی تواند برنامه دقیقی برای آماده سازی تیمش مهیا کند و همین مسئله می‌تواند به نارنجی پوشان فوتبال ایران آسیب بزند.

نظر شما