شناسهٔ خبر: 62509775 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: خبرنامه دانشجویان ایران | لینک خبر

اختصاص ۲ خط ویژه ترمینال خاوران برای دانشجویان واحد تهران شرق دانشگاه آزاد

ما حدود ۱۲ هزار دانشجو داریم و با توجه به دوری راه دانشگاه نسبت به تهران سعی می‌کنیم کلاس‌ها را در ۲ روز برنامه‌ریزی کنیم تا دانشجویان مشکل پیدا نکنند اما در هر صورت مشکل حمل و نقل دانشجویان باید برطرف شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»به نقل از فارس، سیدعلی موسوی اصل رئیس واحد تهران شرق دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از پیگیری‌ها برای تأمین حمل و نقل دانشجویان واحد تهران شرق خبر داد و گفت: ما حدود ۱۲ هزار دانشجو داریم و با توجه به دوری راه دانشگاه نسبت به تهران سعی می‌کنیم کلاس‌ها را در ۲ روز برنامه‌ریزی کنیم تا دانشجویان مشکل پیدا نکنند اما در هر صورت مشکل حمل و نقل دانشجویان باید برطرف شود.

وی افزود: یکی از تلاش‌های ما این بوده که با شهرداری و شورای شهر و سازمان حمل و نقل و اتوبوسرانی تهران جلسات زیادی گذاشتیم و توانستیم آن‌ها را قانع کنیم که ۲ خط ویژه اتوبوس از ترمینال خاوران در صبح و دو خط بعدازظهر مستقیم به دانشگاه بیایند تا تردد دانشجویان راحت‌تر شود.

موسوی‌اصل عنوان کرد: مسؤولان در جلسات واکنش مثبت داشتند، واقعا سخت است که بخصوص دانشجویان دختر ما در زمستان و هوای سرد در خیابان منتظر اتوبوس باشند و مدت زیادی در راه باشند.

نظر شما