شناسهٔ خبر: 62509668 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین:

جشنواره شهیدرجایی فرصتی برای خدمت انقلابی به مردم است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین گفت: جشنواره شهیدرجایی فرصتی برای الگوسازی، شناخت و ترسیم وضعیت موجود در بهبود تعالی و خدمت انقلابی به مردم است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سعید وکیلی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در جشنواره شهیدرجایی قزوین که با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین عابدینی، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه قزوین، دکتر اعلایی استاندار، معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد، گفت: ۴۲سنجه، در قالب ۱۶شاخص بین ۱۰۵دستگاه اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت ۱۵دستگاه به عنوان دستگاه برتر انتخاب شدند.

او افزود: هفته دفاع مقدس یادواره خون‌های مقدسی است که به پای شجره انقلاب اسلامی ریخته شده و اکنون برای پیشرفت کشور و تمدن نوین اسلامی نیازمند وجود جان برکفانی همچون ایثارگران، جانبازان و شهدا هستیم.

وکیلی گفت: جشنواره شهیدرجایی فرصتی برای الگوسازی، خدمت رسانی خالصانه، تفکر در نوآوری و فرآیند روش‌ها، شناخت وضعیت موجود و ترسیم وضعیت در بهبود تعالی و خدمت انقلابی به مردم است.

این مسئول ادامه داد: تمامی دستگاه‌ها باید با هماهنگی و همفکری، پیشران حرکت تحولی در نظام اداری باشند که این حرکت، نیازمند هم‌افزایی همگانی است.

او افزود: مبنای برگزیدگان جشنواره در سه شاخص عمومی، اختصاصی و استانی سنجش شده و در بخش عمومی، افزایش و ارتقای عدالت مدنظر قرار گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین اظهارکرد: عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال۱۴۰۱ حاکی از رشد و حرکت رو به جلوی دستگاه‌های اجرایی استان است اما اینکه ضعف‌هایی وجود دارد قابل انکار نیست و در این خصوص نیز نقاط ضعف و قوت شناسایی شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم از مدیران امور مالیاتی استان، جهاد کشاورزی استان، آب و فاضلاب، دامپزشکی، ثبت اسناد و املاک، آموزش و پرورش، راه و شهرسازی، شرکت توزیع نیروی برق، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیمه سلامت، ورزش و جوانان، محیط زیست، آب منطقه‌ای، شهرداری محمدیه و امور شعب بانک ملی استان به عنوان دستگاه‌های برتر جشنواره شهیدرجایی تقدیر به‌عمل آمد.

46

برچسب‌ها:

نظر شما