شناسهٔ خبر: 62509580 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

«حاملان مهر» آماده اند

آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید

۹ هزار تاکسی، ۹۰۰ اتوبوس، ۶ هزار و ۵۰۰ سرویس مدرسه، ۲۹ ون و متروی اصفهان آماده می‌شوند که در مهرماه، به اصفهانی‌ها خدمات ارائه دهند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اصفهان؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان در مراسم آغاز به کارِ ستادِ مهر و بهره‌برداری از ناوگان و تجهیزات جدید حمل و نقل عمومی کلان شهر اصفهان گفت: ستاد مهر از ماه‌های پیش فعالیت خود را برای توسعه تجهیزات آغاز کرد و برنامه بازسازی و تعمیر اتوبوس‌ها و تأمین راننده در دستور کار قرار گرفت.

کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
<div id="video-display-embed-code_10163379"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/3984816/10163379?width=400&height=300"></script></div>

حسین حق‌شناس اضافه کرد: به همین منظور، ۲۰ اتوبوس با عمر بالای ۱۰ سال بازسازی کامل شده و هشت اتوبوس نو هم به ناوگان اضافه و صد دستگاه اتوبوس هم با تعمیرات وارد چرخه بهره‌برداری شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: امسال با تدابیر مختلف، حدود ۴۰۰ راننده به ناوگان افزوده شدند که با مجموع این ظرفیت‌ها، از ابتدای مهر، ۹۰۰ اتوبوس در شهر فعال خواهد بود.

حق‌شناس اضافه کرد: با هدف تشویق شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی نیز، در روز اول مهر، استفاده از مترو و اتوبوس رایگان خواهد بود.

وی با بیان اینکه در حوزه تاکسیرانی شهری نیز با ورود ون‌ها شاهد تحول بودیم، گفت: در این راستا، ۲۹ ون تحویل شده که پنج ون ویژه معلولان و کودکان استثنایی است و ۲۴ ون دیگر نیز در مسیر‌های کم مسافر و سرویس مدارس استفاده خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه سامانه «سفیر مهر» برای شفاف‌سازی مسیر‌ها و کرایه‌ها و خدمات دهی به والدین در زمینه سرویس مدارس رونمایی شده است، گفت: تاکنون، بیش از ۵۰ هزار نفر از شهروندان در این سامانه ثبت نام کرده اند.

حق شناس، همچنین، پایانه عاشق آباد را یکی از ظرفیت‌های حمل و نقل شهر دانست و گفت: این پایانه از یک سو به پایانه مترو و از سوی دیگر با اتوبوس‌ها در ارتباط است.

آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید آمادگی شهر برای شروع سال تحصیلی جدید

 

نظر شما