شناسهٔ خبر: 62509189 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

امام جمعه لواسانات:

ایمان و امید مردم موتور پیشران انقلاب است

شمیرانات- امام جمعه لواسانات گفت: ایمان و امید مردم موتور پیشران انقلاب است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی بعد از ظهر پنج شنبه در حاشیه برگزاری رزمایش بزرگ بسیج خدمت که با حضور سید عباس جوهری، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران، سردار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ و سایر مسئولین هر دو بخش لواسانات و رودبار قصران در میدان قائم لواسان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اینکه در هفته دفاع مقدس این رزمایش برگزار می‌شود نشان دهنده آن است که ملت ما ملتی نیست که آن مجاهدت و ایثارگری‌ها را فراموش کرده باشند.

امام جمعه لواسانات با بیان اینکه راه و آرمان و اهداف دفاع مقدس و انقلاب همچنان در حال تعلیم و پیگیری است گفت: مؤلفه ای که پیشران موتور این انقلاب می‌باشد، ایمان و امید مردم است که نشان می‌دهد آن مجاهدت‌ها همچنان تداوم دارند و فراموش نشده‌اند.

ایمانی عنوان داشت: عده‌ای با کار جهادی و انقلابی امیدوار هستند به اهداف و آرمان‌های انقلاب برسند و دشمن را به ذلت بکشانند و مردم را به سربلندی و قله‌های افتخار که رهبر فرمودند برسانند.

وی گفت: ارزش گذاری و تجلیل از آرمان‌های انقلاب و فداکاری‌های شهدا برای همیشه زنده و همیشگی است و تا راه شهدا ادامه دارد این حماسه‌ها ادامه خواهد داشت و ملت در مقابل دشمن با اقتدار خواهند ایستاد.

نظر شما