شناسهٔ خبر: 62508888 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

نمازجمعه پایگاهی ارزشمند در ارتقای معنویت در جامعه است

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت:نماز جمعه پایگاهی ارزشمند و تأثیرگذار برای ارتقای معنویت و بصیرت افزایی در جامعه و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی امروز در گردهمایی مسئولان ستادهای نماز جمعه و مدیران دفاتر ائمه جمعه استان مرکزی گفت: نماز جمعه پایگاهی عبادی سیاسی، محل حضور و اجتماع مذهبی، عبادی، فرهنگی و اجتماعی و سد مستحکم دفاع از ارزش‌های رفیع انقلاب اسلامی است.

وی افزود: مناسبت‌های مذهبی نظیر تاسوعا، عاشورا، اربعین حسینی و لیالی قدر تجلی اتحاد، عظمت، حضور عاشقانه و آگاهانه برای دفاع از ارزش‌های مذهبی و اسلامی است و نماز جمعه هم پایگاهی ارزشمند و تأثیرگذار در ارتقای معنویت در جامعه و بصیرت افزایی در جامعه و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی احیای نماز جمعه در کشور را از برکات امام راحل و انقلاب شکوهمند اسلامی دانست و گفت: در پایگاه‌های نماز جمعه با تبیین معارف اسلامی، ترویج شعائر مذهبی و آگاه سازی مردم در مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برای ارتقای معنویت و توسعه فرهنگی و اجتماعی گام‌های ارزشمندی برداشته می‌شود.

نظر شما